Yanmaz Düz Sünger

Yanmaz Düz Süngerler düz şekilde olan ses yalıtımı ve ses izolasyonunda kullanılan akustik dengeyi ve düzeni sağlayan süngerlerdir. Akustik Düz Süngerler üzerlerinde desen veya şekil bulundurmaz sade bir görünüme sahiptir.

DÜZ SÜNGER KULLANIM ALANLARI
AKUSTİK DÜZ SÜNGERİ

Akustik ses yalıtımı veya ses izolasyonu uygulamalarında kullanılır. Düz form yüzeyi sayesinde uygulama kolaylığı sağlanır. 10mm-20mm-30mm-40mm-50mm ve 60mm kalınlığa 50dns-70dns-90dns aralığında yoğunluğa sahip olduğundan çeşitli ses frekanslarını önlemek amacıyla kullanılabilir. Sadece siyah rengi olsa da yüzeyi sprey boya ile boyanabilecek durumda olduğundan istenilen renkte boyayıp mekanın akustiğine ayak uydurmasını ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yanmaz Düz Süngerler Teknik Özellikleri : 

  • Alev Almaz, kendinden sönümlü poliüretan esaslı malzemedir.
  • Optimum gözenekli yapısı sayesinde yüksek ses yutuculuk değerlerine sahiptir.
  • Su, yağ, toz gibi dış etkenler ürün performansını etkilemez.
  • Klima kanallarının akustik yalıtımı için idealdir.
  • Düz profil kesitli, kurşun veya pvc bariyerli ile kendinden yapışkanlı tipleri mevcuttur.
  • Yoğunluk 50-70-90 kg/m3
  • Yangın Sınıfı BS 476 : Class O
  • Isı iletkenlik kat sayısı 0,048 W/mK,

Yanmaz Düz Süngerler Kullanım Alanları :

Ofis Ses Yalıtımı, iş yerleri Ses Yalıtımı, çağrı merkezi Ses Yalıtımı, evlerde Ses Yalıtımı, toplantı salonu Ses Yalıtımı, sinema salonu Ses Yalıtımı, ev sinema odası Ses Yalıtımı, konser salonu Ses Yalıtımı, stüdyo ses kayıt odası Ses Yalıtımı, müzik odası Ses Yalıtımı, reji odası Ses Yalıtımı, radyo stüdyosu Ses Yalıtımı

AKUSTİK SÜNGER M2 FİYATLARI
AKUSATİK DÜZ SÜNGER FİYATLARI

Yanmaz Düz Sünger

Yüksek performanslı akustik ve ses yalıtımı ürünüdür. Akustik Düz süngerler doğal Kauçuk reçinesinden üretilir. Çok iyi bir ses yutucu olduğu gibi eğer bariyerli olarak kullanılırsa müthiş bir ses yalıtımı da sağlamaktadır. Yanmaz Düz Süngerler kendinden yapışkanlı modelleri ve bariyerli modelleri de üretilmektedir. Yanmaz Düz Süngerler yanmaz ISO sertifikalıdır. İçindeki kimyasallar sayesinde yanma sonucunda zararlı atık ve gaz çıkarmamaktadır ve üretilirken en iyi standartlara sahip maddeler ve ileri bir teknoloji kullanılır.

Düz süngerler yüksek yoğunluğa sahip olmadığından yüksek sesleri kesemez bunun için bariyerli düz sünger kullanmalısınız. Aks rapid sünger yapıştırıcısını rulo fırça ile duvara veya tavana süngeri uygulamak istediğiniz herhangi bir yere yapıştırabilirsiniz.

SES YALITIM AKUSTİK DÜZ SÜNGER
AKUSTİK DÜZ SÜNGER RENKLER İ
DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA