Tecsound Bariyer

Tecsound Bariyer; tek yüzü yapışkan bantlı olmak üzere, alçı plaka duvar ve tavan uygulamalarında uygulama kolaylığı sağlar. polimer esaslı yüksek yoğunluklu, ses yalıtım bariyerlerdir. Tüm yapı elemanları ile uyumlu, ihtiyaca göre farklı tip detaylarda kullanılabilir

TECSOUND SES BARİYER
TECSOUND SES YALITIM BARİYERİ
TECSOUND SES İZOLASYON BARİYERİ M2 FİYATLAR4I

Ses geçirmez yapılar, kaplama ve asma tavan yapımı, duvar ve zeminler üzerinde monte edilmiştir.

Tecsound Bariyer Kullanım Alanları :

Ayırma Köpük beton ya da tuğla duvarlar çift katmanlı, İnşa çerçevesinde, Sistemler asma tavanlar, Şap altında ısıtmaya zemin, Sistemler asma tavanlar, Sunucu, jeneratör, kombi vb., Metal yapı (oluklu çatı levhalar, çatı kaplama), Motor kabini, araba gövdeleri, Sanayi ve üretim tesisleri (dükkanlar, metal hangarları), Endüstriyel ekipmanlar, Metal kapılar, Profesyonel ses ekipmanları için bizimle iletişime geçiniz.

TECSOUND SES BARİYERİ TAVAN UYGULAMALARI
TECSOUND SES BARİYERİ DUVAR UYGULAMALARI
TECSOUND SES BARİYERİ ZEMİN UYGULAMALARI

Tecsound Ses Bariyeri

Tecsound Türkiye Ses yalıtım bariyeri Tecsound 50 Pvc Bariyer Membran MS – bir (FT) veya iki (2 ‘), Ağır ses yalıtım bariyeri / yanmazlık özelliği ve ses yalıtım performansı ile başarı ödülü almıştır. Akustik keçe katmanları ve viskoelastik tabaka membrandan oluşan profesyonel yönlü malzeme. FT Tecsound gürültü emici, ses yalıtım ve karmaşık titreşim sönümleyici tabaka profesyonel ses yalıtım sistemi olarak kullanılabilir. Beton bloklar, tuğlalar ve hafif köpük, iki cam tabakadan duvarların yapımında kullanılır.

Montaj Tecsound FT madde modifikasyonu akustik keçe üst üste gelecek şekilde yapılır. Sonraki adımlar standart versiyon Kurulum Tecsound karşılık gelmektedir.

Fiyatlandırma ve sipariş için satış temsilcimizle iletişime geçiniz.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA