3D Akustik Orfe Duvar Paneli

3D akustik orfe duvar paneli, ön ve arka yüzeyi cam tülü kaplı yüksek yoğunluktaki levhanın görünür yüzeyi ve düşey kanallı kenarları değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır.

3D ORFE DUVAR PANELİ
3D ORFE DUVAR PANEL RENKLERİ

3D Akustik Orfe Duvar Paneli

Ortam akustiğinin iyileştirilmesinde kullanılan kumaş kaplı panel tüm duvar ve tavan detaylarında kullanılabilir. Uygulama detayında en büyük avantajı üründe monte edildiğinde kolayca yerinden sökülebilir olmasıdır. ORFE akustik duvar panelleri duvar ve tavan yüzeylerine yapıştırıcı kullanmadan 2 farklı klips yöntemi ile uygulanmaktadır. Z klips veya Kanca aparatları ile uygulama yüzeyime malzeme arka yüzeyi ile kliplenerek montajı yapılabilmektedir.

3D DUVAR PANEL FİYATLARI
3D AKUSTİK ORFE DUVAR PANELİ

Ses yutuculuğunun yanı sıra kumaş kaplı paneller dekoratif bir görünüm ile son katmanda kullanılabilen, beton veya alçı levha yüzeylerinde kolayca uygulanabilen ürünlerdir. Mekan akustiğinin ve ses yansımalarının en kritik olduğu ses kaydı alınan ortamlarda yüksek ses yutumu katsayısına sahip kumaş kaplı ORFE akustik panel kullanılabilir. Ofis bölümlerinde, büyük ölçekli ve çalışan sayısının yüksek olduğu açık ofislerde, aynı anda birden fazla çalışanın olduğu ortamlarda duvar ve tavan yüzeylerinde akustik paneller tercih edilebilir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA