Baffle Tavan Paneli

Akustik baffle tavan paneli, her iki yüzeyi akustik baffle ile kaplı olan paneller, tavanlara uygulanarak çınlama, eko, titreşim ve rahatsız edici tüm seslerin kesilmesini sağlar.

AKUSTİK BAFFLE TAVAN
AKUSTİK BAFFLE PANELLERİ

Baffle Tavan Paneli

Askı aparatları istenilen tij boyunda sarkıtılarak montajı gerçekleştirilen tavan panelleri, yüksek ses emilim gücüne sahip olmakla birlikte dekoratif anlamda mekanlara şık bir görünüm kazandırır. Özel olarak oluşturulan tüm mekanlar için en ideal çözümleri sunan akustik baffle yüzer tavan, özellikleri ile kullanılan alanlarda en iyi sonuçları üreten bir malzemedir. Enerji sönümleyici yapısı sayesinde, kullanılan mekanlarda makine ve insanların çıkarttığı sesleri yutarak seslerin rahatsızlık vermesini engelleyen akustik baffle yüzer tavan paneli, özel cam yünü veya akustik süngerlerin, yanmaz akustik kumaş ile kaplanmasıyla üretilmektedir. Sağlıklı çalışma ortamlarının oluşmasında son derece etkili olan ürün, farklı renk ve model seçeneklerine sahip özelliği sayesinde mekanlara şık bir görünüm kazandırmaktadır.

BAFFLE TAVAN PANELLERİ
BAFFLE TAVAN PANELİ

Özel aparat ve solid yapıştırıcılarla uygulanan akustik baffle tavan paneli, kullanım alanlarında eko ve çınlama başta olmak üzere tüm rahatsız edici gürültüleri ortadan kaldırarak daha sağlıklı yaşam alanlarının oluşmasına yardımcı olur.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA