Cafe Akustik Ses Yalıtımı

Cafe akustik ses yalıtım, uygulamaları sosyal alanlardan biri olan ve oldukça fazla kişinin bulunduğu cafelerde kişilerin ses yoğunluğunun oluşturmuş olduğu olumsuz etkilerden asgari düzeyde etkilenmesi için yapılan bir çalışmalardır.

CAFE AKUSTİK DÜZENLEME
CAFE AKSUTİK SES YALITIMI

Cafelerinde yapmış olduğumuz akustik ses yalıtım uygulamalarımız sayesinde müşterileriniz cafenizde keyifli vakit geçirebilecekler. Cafe ses yalıtım hacim akustiği için kullanmış olduğumuz malzemelerin başlıkları ; akustik baffle, yüzer tavan paneli, akustik kaplama kumaş kaplı duvar paneli, basotect akustik sünger ve daha bir çok özellik ve çeşitleri bulunan ses yalıtım malzemelerimizdir.

Cafe Ses Yalıtımı

Teknik ekibimizin detaylı incelemeleri sonucunda doğru yalıtım malzemeleri seçilip, tedariki sağlanarak cafelerinizin duvar ve tavanlarına uygulamalar yapabilmekteyiz. Ses değerleri detaylı hesaplanması sonucunda kullanılan malzemenin kaç cm kalınlıkta olması gerektiği, sünger ile birlikte cafe ses yalıtım uygulamasından daha fazla verim elde edilebilmesi için hangi malzemeler ile birlikte kullanılması gerektiğini belirtmekteyiz.

CAFELERDE SES YALITIMI
CAFE SES YALITIM UYGULAMALARI

Cafe ses yalıtım uygulamalarından daha fazla verim alınabilmesi için önemli olan özelliklerden birinin de cafenin bulunduğu çevre koşulları olduğunu düşünmekteyiz. Bu nedenle cafe ses yalıtım uygulaması için planlama yapılırken mühendislerimiz cafenin bulunduğu ortamın dış çevre koşullarını da dikkatte almaktadır. Ses yalıtım firması olarak yaptığımız uygulamada kullanmış olduğumuz ürünlerin üstün kalite ve uygun fiyat niteliklerine sahip olduğun u belirtmek isteriz. Ürünlerimiz sertifika onaylı olup 0 class yanmazlık özelliklerindedir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA