Hidrofor Odası Ses İzolasyonu

Hidrofor odası ses yalıtımı;  şebeke su basıncının yeterli karşılanmadığı durumlarda şebeke suyunun depolardan su ihtiyacının karşılanması için kullanılan ürünler arasındadır.

HİDROFOR ODASI SES İZOLASYONU
HİDROFOR ODASI SES YALITIMI

Su basıncının yetersiz kaldığı hemen her yerde kullanılabilen su basınçlandırma sistemleri apartman, site gibi yüksek katlı binalarda, villalarda, yüksek katlı iş merkezlerinde ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilmektedir. Binalarda konumlandırma alanına göre küçük bir oda bölümüne dahil edilen hidroforlar doğru ses yalıtım malzemesiyle sesin emilimini sağlayarak hidrofor odası ses izolasyonu için gereken önlemlerin yeterli ölçüde alınmasını sağlayacaktır. Kaliteli bir yaşam alanı yaratmak adına hidrofor odası ses izolasyonu için performansı maksimum seviyelerde akustik süngerler kullanılabilir. Yanmaz özellikte yalıtım ürünlerini de kullanarak daha güvenli bir ortam da sağlanabilir. Hidrafor odalarında ses yalıtımı kullanmak rahatsızlık veren sesleri azaltmak ve kesmek adına çok önemlidir.

HİDROFOR ODASI SES İZOLASYONU
HİDROFOR ODASI SES YALITMI

Hidrofor Odası Ses Yalıtımı

Hidrofor odalarında makineden gelen rahatsız edici seslere ses izolasyonu ve yalıtım uygulaması yaptırabilirsiniz. Hidroforlar binalarda, dairelerde, villalarda, site ve yüksek binalarda şebeke su basıncının yeterli olmadığı durumlarda şebeke suyunun veya depolardan basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır.

Kısaca su basıncının yetersiz kaldığı her yerde kullanılan su basınçlandırma sistemleri diyebiliriz. Hidrofor Cihazları Üst Kattaki Dairelere Çalıştığında Şiddetli bir şekilde Rahatsızlık verir biz Tekno Foam Olarak Hidrofor Odalarına Ses Yalıtımı Yaparak Sizi bu gürültüden Kurtarıyoruz.

Ses Kesici malzemeler ile bir çok alanda istenilen performansta izolasyon sağlayabilir daha verimli ortamlarda elde edebilirsiniz. Ses bir ortamda yayılırken, bir engelle karşılaştığında, diğer fiziksel olaylar gibi üç temel biçimde davranır. Sesin bir bölümü karşılaştığı en geleden yansır, bir bölümü engel tarafından yutulur, kalanı da engelin diğer tarafına geçer.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA