Akustik Yüzer Tavan Paneli

Yüzer Tavan Panelleri ortamdaki akustiği düzenleyebilen yani, eko, yankı, uğultu gibi ses bozukluklarını istenmeyen sesleri düzenlemede kullanılırlar. Şık görünümü sayesinde ortamınıza dekor açısından farklı bir hava katmakla beraber ses problemlerinde giderecek bir üründür.

AKUSTİK YÜZER TAVAN
AKUSTİK YÜZER TAVAN PANELLER

Yüzer tavan paneli türü, ortamda oluşan yankı ve uğultu gibi istenmeyen seslerin gürültü oluşturmasının önüne geçerek, sağlıklı bir şekilde iletişim kurulmasında etkilidir. Renk seçeneğinin fazla olması kullanılacak alanda şık görünüm elde edilmesine olanak verir. Kenarlarında boya olan levhalar aşınmaya karşı güçlüdürler. Kullanım yapmak isteyen kişinin tercihine göre büyüklüklerinde değişiklikler yapılan akustik yüzer tavan paneli, özel askı apartaları aracılığıyla tavana asılmaktadır.

Akustik Yüzer Tavan Panel Teknik Özellikleri : 

  • Ebatlar: 600×600 mm, 600×1200 mm, 600×2400 mm, 600×3000 mm, 1200×1200 mm, 1200×2400 mm, max ebat: 1200×3000 mm
  • Kalınlık: 20 mm ve 40 mm
  • Akustik: 0,95-1,00 aralığında ses yutum katsayısı
  • ISO 9001:2000, TSE, Akustik Test Raporu, CE Belgesi, Yangına Karşı Tepki Testleri .
  • Yanmazlık formunda üretilen kumaşlar.

Akustik Paravan Kullanım Alanları :

Ofisler, iş yerleri, Çağrı merkezleri, Restorantlar, Toplantı Salonları, Sinema Salonları, Konser Salonları, Alışveriş Merkezleri, Eğitim Kurumları, Stüdyolar, Evlerde kullanılır.

YÜZER TAVAN M2 FİYATLARI
YÜZER TAVAN RENKLERİ

Akustik Yüzer Tavan Paneli

Renkli yapısı ve tasarımı ile mekanlarda dekoratif bir görünüm oluşturur. Yüzeyindeki akustik kumaş sayesinde istenilen renklerde elde edilebilir. Yüzer Tavan Paneli adından da anlaşıldığı gibi tavana asılarak kullanımı yapılan akustik yüzer tavan paneli, akustik bir ortam sağlamakta ve ses emicilik özelliğine sahip olmaktadır. Üretiminde özel camyünü kullanılır. Yüzer paneller tavana özel aparatlar yardımıyla asılır. Ses sorunlarının giderilmesi için tavanda kullanılır.

Yüzer tavan paneli Tavana asılarak kullanımı yapılan akustik yüzer tavan paneli, akustik bir ortam sağlamakta ve ses emicilik özelliğine sahip olmaktadır. Yoğunluğu 95kg/33 olan akustik yüzer tavan panelinin oluşumunda kumaş kaplı cam yünü levha bulunmaktadır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA