Akustik Bass Trap Sünger

Akustik Bass trap sünger, genellikle müzik stüdyolarında kullanılan ve kullanılan bölgedeki ses akustiğini ve izolasyonunu dengeleyen akustik yalıtım ürünüdür. Basstrap ürünü çoğunlukla duvar ve tavan köşelerine özel yapıştırıcı ile uygulanır ve iyi bir ses yutum özelliğine sahip bir malzemedir. Kullanılan bölgede şık ve profesyonel bir görüntü sunar.

AKUSTİK BASS TRAP SUNGERİ
BASS TRAP SÜNGER

Mega Bass Trap’in kendine özgü şekli, akustik düzenleme bulunmayan odalarda sıklıkla duyulan “Boomy” sound’u, oda içinde rezonansa giren ses dalgalarının yol açtığı karmaşayı azaltmanızı kolaylaştırır. Bu Ürün 30 x 30 x 70 Ebatlarında. Bass Trap’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir. Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar.

Akustik Basstrap Sünger Teknik Özellikleri : 

  • Yoğunluk 30 dns
  • Yanmazlık özelliğine sahiptir.
  • Plaka boyutu 30 cm x 30 cm x 70 cm
  • Minimum sipariş 20 adet
  • Renk siyah

Akustik Basstrap Sünger Kullanım Alanları :

Basstrap sünger evlerde, müzik stüdyolarında, stüdyo odası, ses kayıt odası, cafe bar, duvar ve tavan aralarında, ofis ve müzik okulları gibi alanlarda kullanılır. Uygulaması için solid bazlı akustik sünger yapıştırıcısı tercih etmelisiniz.

AKUSTİK BASS TRAP FİYATLARI
AKUSTİK BASS TRAP FİYATLARI

 Bass Trap Sünger

Bass Trap’lerinin alçak frekans problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olduğu kabul edilmektedir. Aynı zamanda sıklıkla diğer akustik düzenleme panelleri ile birlikte kullanılmaktadırlar. Köşe ses yalıtımı süngeri olarak da bilinmektedir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA