TEKNO FOAM olarak yalıtım sektörüne 2004 yılında faal olarak “sadece ses” ve izolasyon uygulama, ürün satışı ve temini, aynı zamanda kauçuk zemin yalıtım levhası üretiminde ciddi kalitemizi yükselterek kauçuk pazarını ciddi seviyelere yükseltmiş bulunmaktayız.

Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir. Genel ürün üretim sektörü endüstriyel inşaat akustiği, makine ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema, konferans, toplantı odası, stüdyo ,otel duvarları, atış poligonları, ağır silah sanayii ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterilerimize doğru anlatım doğru analiz ile bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

TEKNO FOAM olarak ne tür hizmetler veriyoruz ?

Bizler ses geçişlerini engellemek, sesten arındırılmış ferah bir ortam kazandırmak adına Tavan, Duvar, Zemin gibi sesin geçebileceği her alanda izolasyon hizmeti sağlamaktayız.
Duvarlarda ve tavanlarda kullanılan ses kesici ve akustik süngerler, akustik paneller kullanılmaktadır. Zeminde kullanılan malzemeler ise akustik halı, ağır ses bariyeri, mantar şilte, mantarlı kauçuk levha, kauçuk levha vb. gibi öne çıkan ses yalıtım malzemelerimiz dikkat çekmektedir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA