Radyo Odası Ses Yalıtımı

Radyo odası ses yalıtımı; radyo ve tv odalarında yapılan yayınların kaliteli olabilmesi için ses yalıtımı yapılmalıdır. Duvar, tavan ve zeminden gelen sesler konuşmacının sesini arkada bırakarak kötü bir yayın ortaya koyar.

RADYO ODASI
RADYO ODA SES YALITIMI

Tüm bu sorunları çözebilmek için akustik panel veya akustik süngerlerden tercih ederek uygulama yapıldığında mekan içerisindeki sesin emilimi ve dışarıdan gelen seslerin kesilmesi sağlanır. Tüm bunların yanında ses proseslerinin doğru ayarlanması, tercih edilen kayıt tekniği, sesçinin bilgi ve tecrübesi gibi prodüksiyon aşamasında rol oynayan etkenler ses teknolojisinin birer parçasıdır.

Radyo Odası Ses Yalıtımı

Radyo odaları profesyonel çalışma alanlarıdır. Buralarda yayın yapılmaktadır. Canlı yayınlar sırasında mekana dış ortamlardan giren seslerin önlenmesi, kaliteli bir yayın yapabilmek için önemlidir. Radyo odalarında dış ortam seslerinin yayını olumsuz etkilememesi için ses yalıtımı yapılmaktadır.

RADYO ODASI AKSUATİK SES YALITIMI
RADYO ODASI SES İZOLASYONU

Ses kesici malzemelerin doğru seçilmesiyle bütün ses problemlerinin ortadan kaldırılmasına yarayacaktır. Radyo odalarında eko, yankı, çınlama gibi etmenler çok önemlidir. Yankılanma sorunu var ise akustik özellikteki sünger veya paneller ile sorunlar çözülerek seslerin daha kaliteli ve net duyulmasına yardımcı olur.

Mekanlara uygun yüksek performanslı ürünler ile ses sorunlarını ortadan kaldırabilir, dekoratif ürünleri zevkinize göre rengini seçerek ortamınıza ayrı bir hava katmış olursunuz. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA