Akustik Masa Seperatörü

Masa Seperatörleri, genellikle çağrı merkezlerinde , ofis ve işyerlerinde, kalabalık ofis çalışma ortamlarının olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilen akustik seperatör sistemleridir.

AKUSTİK MASA SEPERATÖRÜ
AKKUSTİK MAASSA SEPERATÖRÜ

Akustik Masa Seperatörü Teknik Özellikleri : 

  • Ebadları: 200 cm standart yüksekliğe sahiptirler. İstenildiğinde özel üretim farklı yüksekliklerde üretilebilmektedir. Standart 40 cm
  • Renkler: Siyah, mavi, lacivert, kırmızı, turuncu, yeşil, beyaz ve özel renklerde üretim mümkündür
  • Opsiyonlar : Özel kalınlık 30 mm / 40 mm. Sabit veya seyyar üretilebilmektedir, montajıda çok kolaydır.
  • Yanmazlık : B1 yanmaz ( alev almaz ) akustik kumaş ve camyünü/taşyünü yanmaz malzemelerdir..
  • Detay : Alüminyum çerçeveli veya düz kumaş dönüşlü olmak üzere masalar arası seperatör olarakta üretilir.

Akustik Masa Seperatörü Kullanım Alanları :

Ofis Ses Yalıtımı, iş yerleri Ses Yalıtımı, Çağrı merkezi Ses Yalıtımı, Toplantı salonu Ses Yalıtımı, İşyeri ve Fabrikalar Ses Yalıtımı, Stüdyo ses kayıt odası Ses Yalıtımı, Müzik odası Ses Yalıtımı, Reji odası Ses Yalıtımı, Radyo, stüdyosu Ses Yalıtımı

AKUSTİK SEPERATÖR
MASA SEPERATÖRÜ

Akustik Masa Seperatörü

Akustik panelin kullanıldığı alanlarda iletişim daha kuvvetli olur. Ayrıca eko ve yankı gibi konuşma seslerin oluşturduğu olumsuz etkilerden kurtulabilirsiniz. Geniş Renk Seçeneğine Sahip Akustik Kumaş Kaplamaları ile size ve mekanınıza özel renk kombinasyonları yapılabilmektedir.

Çoklu ofis yerleşimlerinde ve çağrı merkezlerinde son derece başarılı sonuçlar veren modüler seperatörler, farklılaşan ofis ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan en kapsamlı yerleşim ve dekorasyon çözümlerinden birini oluşturur. Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam, melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA