Akustik Karo Halı

Karo halı, parke üstüne veya betona kolaylıkla uygulanabilen zemin ses yalıtım malzemesidir. Alt kata giden titreşimli sesleri (darbe ve ayak sesi) engellemek için kullanılır.

AKUSTİK SES YALITIM KARO HALI
AKUSTİK KARO HALI ÖZELLİKLERİ

Akustik Karo Halı

Akustik karo halılar sadece ses yalıtımı sağlamakla kalmaz, uygulandığı mekanda akustik tasarım elde edilir. Tamamen fabrikasyon ortamda üretilir. Suya dayanıklıdır. Kahve veya başka kirli gösteren malzeme ile temas ettiğinde istenildiği zaman kolaylıkla çıkarılır yıkanır ve ardından yerine yapıştırılır. Bu işlemi halı yıkama makinesi ilede kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapısı gereği üzerinde tekerlekli sandalyeyle kolaylıkla hareket edilebilir herhangi bir takılma söz konusu olmaz.

Darbe ve ayak sesinin önüne geçerken hacim akustiği sağlamaya yardımcı olan karo halı ofis, çağrı merkezi, ev, sinema odası, bateri odası, akustik kabin gibi birçok ortamda kullanılabilir özelliktedir. Karo halı fiyatları metraja göre değişmektedir. Farklı renk seçenekleri sayesinde ortamda göz yormayan aksine mekanı daha canlı gösteren bir hal almaktadır. Darbelere karşı son derece dayanıklı olduğu için uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Küf tutmaz ve nem yapmaz özellikte olduğu için sağlık sorunu teşkil etmez.

KARO HALI FİYATLARI
AKUSTİK KARO HALI M2 FİYATLARI

Karo halı zemin ses yalıtımı uygulaması yaparken dikkat edilmesi gereken husus kenar boşluğu olmaması. Ebatı sayesinde istenilen modelde uygulanabilir bu halıları uygularken zemine solid sıvı yapıştırıcı sürüyor ardından boşluk kalmayacak şekilde uyguluyoruz. Kenar fazlalıklarını maket bıçağı ile kesebilirsiniz.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA