Tekno Touch Akustik Sünger

Tekno Touch akustik sünger ses emici yalıtım süngeri sesi emmesi ve ses akışının düzenlenmesini sağlamaktadır. Akustik Ses yalıtım malzemesi olarak kullanılan Tekno Touch ses emici süngerler diğer yalıtım süngerlerinden çok farkı yoktur.

TEKNO TOUCH SÜNGER M2 FİYATLARI
TEKNO TOUCH SES YALITIM SÜNGERİ

Diğer süngerlerden ayırıcı özelliği sadece yanma geciktirici olduğu sayılabilir. Tekno Touch ses yalıtım süngerlerinde farklı renkler mevcuttur. Bordo, lacivert, yeşil ve kırmızı renk kategorileri vardır. Bu renkler dışında ayrıca istenilen renkte de müşteri talebine göre üretilebilir.

Tekno Touch Akustik Sünger Teknik Özellikleri : 

  • 50 * 50 boyutlarında standart olarak üretilir.
  • 30 mm – 40 mm kalınlıklarda üretilir.
  • Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri vardır.
  • Hammaddesine göre alev geciktirici özelliği vardır.
  • Düz olarak ve 3 ana desende üretilir (Yumurta, Labirent, Spesiyal).

Tekno Touch Akustik Sünger Kullanım Alanları :

Ofis, iş yerleri, çağrı merkezi, evlerde, toplantı salonu, sinema salonu, ev sinema odası, konser salonu, stüdyo ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, radyo stüdyosu

TEKNO TOUCH SÜNGER FİYATLARI
TEKNO TOUCH RENKLİ SES YALITIM SÜNGERLERİ

Tekno Touch Akustik Sünger

Yüzeyi düz yada desenli formlarda, akustik süngerin üzerine kadife kaplanarak üretilmektedir. Akustik yalıtım uygulamasında kullanılabilecek dekoratif bir üründür. Renk çeşitleri çok geniştir. İstenilen renkte üretimi yapılabilir.

Yüzeyi desenleri yumurta, special ve labirent formlarından oluşur. Seslerin az olduğu, yankılanma problemlerinin giderilmesi gereken orta frekanslı sesler için idealdir. Renk ve model seçenekleri ile her ortama uygum sağlar ve şık bir görünüm kazandırır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA