Enstrüman Odası Ses Yalıtımı

Enstürman Odası Ses Yalıtımı

Enstrüman odası ses yalıtımı, dış ortamla arasında ses geçişi olmasın ve müzik aletinden çıkan ses ortam içerisinde yankı yapmasın diye yapılır. Bulunduğunuz ortamda oluşan en ufak bir ses dahi hatalara neden olmaktadır. Profesyonel bir müzik kariyeri için enstrüman odası ses yalıtımı yapılması gerekmektedir. Enstrüman odası yankı yalıtımı uygulamalarımızı yaparken dikkat ettiğimiz en önemli nokta doğru malzeme seçimidir.

Uygulama yaparken enstrüman odanızda ki sesin frekansına göre uygun malzemeyi seçmekteyiz. Mühendislerimizin planlarına bağlı kalırken kullanmış olduğumuz akustik malzemelerimiz ile enstrüman odalarınıza şıklık katmaya devam ediyoruz. Enstrüman odası ses yalıtım uygulamalarımızda kullanmış olduğumuz malzemelerimizin kalitesi sertifika ile onaylanmış olup malzemelerimiz ISO kalite belgelerine sahiptir.

Enstrüman odası ses yalıtımı yaparken enstrüman odanızın teknik özelliklerini de dikkate almaktayız. Enstrüman odası ses yalıtımı yapılırken alanlarınızı daraltmamak ve ortamın akustiğini ön plana çıkartmak için çalışmalar yapmaktayız. Sizlerde enstrüman odalarınızda ses yalıtım uygulamaları yaptırmak istiyorsanız ses yalıtım uzmanlarımız ile enstrüman odalarınızda gerekli olan keşifleri yaptıbilir ve bir ses yalıtım oranı çıkarabilirsiniz.