Altıgen Akustik Ahşap Pan

Altıgen akustik ahşap pan, çimento ve kavak ağacı liflerinin karıştırılması ile dekoratif bir görünüm kazanmış ses yalıtım malzemesidir.

ALTIGEN AHŞAP PAN FİYATLARİ
AKUSTİK AHŞAP PAN

Altıgen Ses Yalıtım Ahşap Pan

Akustik ahşap pan yalıtım levhaları, ısı kalkanı görevi görür ve olası yangın esnasında yapıyı korur. Ulusal ve uluslararası standartlara göre yapılan inceleme ve testler sonucunda, çimentolu ahşap yünü yalıtım levhasının alev temasında tutuşmadığı, zorlanmış şartlarda ise alev etkisi ile en az duman oluşturacak şekilde küllü yanma meydana geldiği, alevli damlalar oluşturmadığı, akma yapmadığı, ve yangına tepki sınıfının B1 olduğu tespit edilmiştir.

Akustik ses yalıtım uygulamalarında, ses izolasyonu çalışmalarında duvar ve tavanda kullanılan dekoratif özellikte malzemedir. Toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu gibi akustik mekanlarda hatta mekanik ortamlarda da tercih edilir. Altıgen Akustik Ahşap Pan özellikle ofis, toplantı salonu gibi mekanlarda kullanılarak iş ortamını daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

AKUSTİK AHŞAP PAN ALTIGEN
AKUSTİK ALTIGEN AHŞAP PAN M2 FİYATLARI

Akustik panel olarak kullanmak gerektiğinde solid bazlı sıvı yapıştırıcı kullanılmalıdır. Rulo fırça ile uygulama yapılacak alana yapıştırıcıyı sürüp ardından malzeme uygulanır. Yüzeyi alçıpanla kapatılmak istenirse daha dayanıklı hale getirmek için mantolama yapılmaktadır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA