Acrux Ledli Tavan Paneli

Acrux ledli tavan paneli, kullanıcılara farklı tip ve özelliklere sahip aydınlatma armatürleriyle kombine edilmiş, değişken formlu akustik panel sunabilmek, tasarımsal ve teknik açıdan talep edilen ihtiyaçlarla örtüşen ısmarlama çözümler oluşturmak için üretilen serimizdir.

LEDLİ TAVAN PANELLERİ
ACRUX LEDLİ TAVAN PANELLERİ

Acrux Tavan Paneli

Acrux tavan paneli üyük ölçekli açık ofis ortamlarında uğultuyu minimize etmek için tercih edilmektedir. Açık ofis ortamlarında, lobilerde, konferans salonlarında, resepsiyon salonlarında, müzelerde yankı ve yansımayı azaltmak için idealdir. Ortam gürültüsünü azaltmanın yanı sıra, mimari tasarım hedeflerinize yardımcı olması için tavanlarda yatay olarak asılabilir. İki ürünü bir arada sunan tasarım, verimli alan kullanımı, performans ve uyum için birebirdir.

TAVAN PANELLERİ
IŞIKLI TAVAN PANELLER M2 FİYATLARI

Acrux tavan paneli mevcut tavan yüzeylerine yapıştırma tekniğinden daha etkili bir akustik iyileştirme sağlanması ve tavan bölümlerinde mekanik tesisatın gizlenmesi için kullanılan dekoratif akustik uygulama sağlanmaktadır. Özel askı aparatlarıyla tavana serbest asılır. Hafiftir ve kurulumu kolaydır. Hepsinde özel süspansiyon seti bulunur.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA