Paralel Akustik Ahşap Pan

Paralel akustik ahşap pan; çimento ve kavak ağacı liflerinin karıştırılması ile dekoratif bir görünüm kazanmış ses yalıtım malzemesidir. Akustik ahşap pan yalıtım levhaları, ısı kalkanı görevi görür ve olası yangın esnasında yapıyı korur.

SES YALITIM AHŞAP PAN PANELLERİ
PARALEL AKUSTİK SES YALITIM AHŞAP PAN

Ulusal ve uluslararası standartlara göre yapılan inceleme ve testler sonucunda, çimentolu ahşap yünü yalıtım levhasının alev temasında tutuşmadığı, zorlanmış şartlarda ise alev etkisi ile en az duman oluşturacak şekilde küllü yanma meydana geldiği, alevli damlalar oluşturmadığı, akma yapmadığı, ve yangına tepki sınıfının B1 olduğu tespit edilmiştir.

Paralel Akustik Ahşap Pan

Paralel akustik ahşap pan akustik ses yalıtım uygulamalarında, ses izolasyonu çalışmalarında duvar ve tavanda kullanılan dekoratif özellikte malzemedir. Toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu gibi akustik mekanlarda hatta mekanik ortamlarda da tercih edilir. Paralel Akustik Ahşap Pan özellikle ofis, toplantı salonu gibi mekanlarda kullanılarak iş ortamını daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

PARALEL AKUSTİK AHŞAP PAN
PARALEL AKSUTİK SES YALITIM AHŞAP PAN

Akustik malzeme olarak kullanmak gerektiğinde solid bazlı sıvı yapıştırıcı kullanılmalıdır. Rulo fırça ile uygulama yapılacak alana yapıştırıcıyı sürüp ardından malzeme uygulanır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA