Ses Yalıtım Perdesi

 Ses Yalıtım Perdesi; ses emici özelliğe sahip, ses tınlamasını önleyen, ses yalıtımı sağlayan perdelerdir. Ses yalıtım perdesi üç katmandan oluşmaktadır.

SES YALITIM PERDELERİ
SES YALITM PERDESİ

Ses Yalıtım Perdesi

Akustik perde ile ses yalıtım perdesi hep karıştırılmaktadır. Akustik perde sadece ses yankısını, tınlamayı önlemek için kullanılan perdelerdir. Akustik ses yalıtım perdesi ise tanılamanın yanında ses kesme özelliğine de sahip perde sistemidir. Akustik Perde ve Akustik Ses Yalıtım Perdesi evlerde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Ses emici özelliği olan kumaş ve diğer materyallerin bir araya getirilmesiyle üretilir.  Ön bölümünde özel apreli olan akustik kumaş, orta kısımda cam elyafı, arka kısımda da Blackout kumaş kullanılmaktadır. Akustik ses yalıtım perdesi en az 1 X 2 pile oranında pileli olarak dikilmelidir. Pile oranın daha fazla olması, ses yalıtımında daha fazla etki sağlayacaktır.

SES YALITIM PERDE FİYATLARI
SES YALITM PERDELER RENKLERİ

Ses Yalıtım Perde Kullanım Alanları :

Spor salonları, eğlence mekânları, eğitim tesisleri, çok amaçlı salonlar, müzik kayıt odaları, ofisler, hastaneler, kafeler, toplantı odaları, evlerde ve otellerde kullanıla bilmektedir. Bu kullanım alanlarında dışarıdan gelecek her türlü gürültü ve ses kirliliğinin istenmediği, aynı zamanda perdenin kullanılacağı alandaki sesinde dışarıya çıkmasını önlemek için sizlere iyi bir ses yalıtımı ve akustik kontrol sunmaktadır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA