Akustik Sarkıt Baffle

Akustik sarkıt baffle paneller, dikey olarak kurulan tavandan sarkık bir şekilde duran ses emici bir ses yalıtım ve ses izolasyon ürünüdür. Genellikle ofis ve işyerlerinde kullanılmasına rağmen başka alanlarda da kullanım göstermektedir.

AKUSTİK SAKIT BAFFLE PANELLERİ
AKSUATİK SARKIT BAFFLE

Akustik Sarkık Baffle Panel’in Teknik Özellikleri : 

  • 20 mm – 40 mm
  • 95 kg/m3 cam yünü levha
  • NRC Değeri : 0,90 – 0,95
  • UNE-EN 13501-1:2007 standartlarına göre B s2 d0 sınıfı
  • İstenilen renklerde üretilmektedir.
  • İstenilen Ölçülerde Üretilebilir.

Akustik Sarkık Baffle Panel’in Kullanım Alanları :

Toplantı salonları, İş yerleri, Çağrı merkezleri, Konferans salonları, Anfiler, Yemekhaneler, Spor Merkezleri, Açık Ofisler, Fuar Alanları, Müzik Odaları gibi yerlerde kullanılır.

SARKIT BAFFLE PANELLER
BAFFLE PANELLER

Akustik baffle ortam akustiği düzenleyen bir üründür. Ses karmaşasını önlemek için kullanılır. Yankı ve eko gibi ses problemlerinde engel olur. Uygulandığı ortama şık bir görünüm katar. Akustik baffle özel cam yünü yapısına sahiptir. Ses emici özellikte bir üründür. İş yerlerinde çıkan gürültüyü emerek sesin dağılmasını engeller. Sağlıklı bir çalışma ortamı sağlar. Çağrı merkezleri, toplantı salonları, ofisler, konferans salonları vb. mekanlarda ses karmaşası engellenmesi için kullanılır ve renk seçenekleri sunulur. Akustik düzenleme sağlayan baffle’ lar yankı ve eko gibi ses problemlerinde engel olur.

Akustik Sarkıt Baffle

Makine ve insanların çıkardığı rahatsız edici sesleri yutarak bulunduğunuz ortamda daha verimli ve daha huzurlu vakit geçirirsiniz. Akustik düzenleme sağlayan baffle’ lar yankı ve eko gibi ses problemlerinde engel olur. Panelin gözenekli yüzeyi sayesinde ses dalgalarıyla taşınan enerji, panel yüzeyine çarparak ısı enerjisine dönüşür. Bu sayede ses karışıklığı önlenmiş olur. Zevkinize göre istediğiniz renkte seçim yaparak ortamınıza ayrı bir tat katarak ses yalıtımı sağlamış olursunuz. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olmakla beraber ISO belgeleri mevcuttur.

Fuar alanları, derslikler, anfiler, toplantı salonları, konferans salonları, çağrı merkezi, açık ofşsler, yemekhaneler vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA