Metal Asma Tavan Panelleri

Metal asma tavan panelleri, veya sistemleri diye adlandırdığımız akustik yalıtım malzemeleri, T-24 ve T-15 taşıyıcı sistemlere alüminyum ya da çelik plakaların serbest olarak oturtulması suretiyle oluşturulur. modern iç mekan tasarımları için vazgeçilmez bir yapı elemanıdır.

ASMA TAVAN PANELLER FİYATI
AKUSTİK METAL ASMA TAVAN

Metal Asma Tavan

Serbest oturtulan farklı cins ve perforasyon özelliklerine sahip plaklar taşıyıcı profilden 8 mm sarkmalı olacak şekilde imal edilmektedir. Çeşitli boyut ve perforasyon seçenekleri ise sunulan plakalar, kolay montaj- demontaj özelliğinin yanı sıra tavanda farklı bir fuga ve derz etkisi açısından estetik bir tercih olarak kullanılır. Çeşitli türleri bulunan metal asma tavan sistemleri bir çok alana kolayca uygulanabilme özelliği ile dikkati çekmektedir. Alışveriş merkezlerinden metro istasyonlarına kadar çok çeşitli kullanım alanları mevcuttur. Farklı çeşitleri ve modelleri mevcuttur.

METAL ASMA TAVAN PANELLERİ
ASMA TAVAN METAL PANELLERİ

 Metal Asma Tavan Kullanım Alanları :

Bankalar, ofisler, AVM’ler, spor salonları, konferans salonları, sanayi kuruluşları, oteller, davet alanları, hastane tavanları, üniversiteler gibi bir çok alanda taşıyıcılı asma tavan sistemleri kullanımı mevcuttur. Bu sistemler kullanımı pratik olmasından dolayı bir çok alanda tercih sebebi olmuştur.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA