Yanmaz Labirent Sünger

Yanmaz labirent sünger; yanmaz malzemeden üretilen, labirent görünüm kazandırılmış viyol sünger, akustik ses yutum ve yalıtım malzemesidir.

AKUSTİK LABİRENT SÜNGER
LABİRENT AKUSTİK SÜNGER

açık hücreli (gözenekli) Poliüretan bazlı bu malzeme ses yalıtım ve izolasyon uygulamalarında kullanılmaktadır. Profesyonel stüdyo ses yalıtım malzemesi olan akustik labirent köpükler yüksek ses yutma özelliği sayesinde endsütriyel izolasyondada tercih edilmektedir. Amatör müzisyenler için çok ideal bir akustik üründür. Akustik süngerleri kendinden etiketli ( yapışkanlık ) ev ses yalıtımını artırmak için arası ağır kaçuk ses yalıtım bariyerlide üretmekteyiz.

 

Akustik Yanmaz Labirent Sünger Teknik Özellikleri :

  • Ürün Tipi Poliüretan Sünger
  • Plaka Boyuru 100 x100 cm 200×200 cm
  • Paket 10 adet 1 Paket 10 m² Satılır.
  • Kalınlık 20mm 30mm 40mm 50mm özel kesim mümkündür.
  • Renk Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart, renkli üretimi mümkündür
  • Yoğunluk 50 – 70 ile 90 Kg / M³ densite yoğunluktadır. Ancak istenilen farklı yoğunluklarda üretim mümkündür.
  • Sıcaklık Dayanımı Alev almaz sertifikalıdır
  • Yapışkanlık İsteğe Göre Fiyat Değişir

Akustik Yanmaz Labirent Sünger Kullanım Alanları :

Ofis Ses Yalıtımı, iş yerleri Ses Yalıtımı, çağrı merkezi Ses Yalıtımı, evlerde Ses Yalıtımı, toplantı salonu Ses Yalıtımı, sinema salonu Ses Yalıtımı, ev sinema odası Ses Yalıtımı, konser salonu Ses Yalıtımı, stüdyo ses kayıt odası Ses Yalıtımı, müzik odası Ses Yalıtımı, reji odası Ses Yalıtımı, radyo stüdyosu Ses Yalıtımı.

SES İZOLASYON AKUSTİK LABİRENT SÜNGER
AKUSTİK SES YALITIM LABİRENT SÜNGER

Yanmaz Labirent Sünger

Akustik Labirent Tipi Ses Yalıtım Süngeri – Ağır Bariyerli Akustik Sünger – Yanmaz Kendinden Yapışkanlı Sünger Adından da anlaşılmış olduğu gibi labirente benzeyen şekilde estetik görünüme sahip akustik sünger ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir. Yanmaya karşı dayanıklı çok tercih edilen ses yalıtım malzemesidir. Akustik ses yalıtımı ve izolasyonu evinizde, iş yerinizde, stüdyolarda, müzik kayıt, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatro salonlarında, klima jeneratör odaları vb. gibi kullanım alanı çok geniştir. Bu süngerleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz veya bizim tarafımızdan ses yalıtım, izolasyon uygulaması yaptırabilirsiniz.

 

Bariyerli akustik yanmaz süngerler ile % 80 e varan ses izolsyonu ve mekan akustiği sağlanabilmektedir. Başlıca Kullanım Alanları arasında Jeneratör odalarının ses yalıtımı dert olmaktan çıkıyor. Hem zaman hem de yüksek maliyetten kurtulabilirsiniz. Yanmaz özelliği ve sertifikalı olması resmi kurumlarda ve bir çok alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA