Yanmaz Spesiyal Sünger

Yanmaz Spesiyal Sünger, yanmaz özellikte olan ISO belgeli, etkili şekilde ses izolasyonu ve ses yalıtımı yapan ses emici ve akustik düzenleyici ses yalıtım süngeridir.

SES İZOLASYON YANMAZ SPECİAL SÜNGERİ
AKUSTİK SES YALITIM SPECİAL SÜNGERİ

Bu süngerler yankı, eko ve akustik ses sorunlarını çözen ses yalıtım ürünlerinden biridir. Yanmaz Spesiyal Süngerler ses düzenlemek ses performansını arttırmak amacıyla da kullanılırlar. Epdm kurşun bariyer ile kullanılarak daha yüksek performansta kullanılan bir ürün haline gelir.

Akustik Yanmaz Spesiyal Sünger Teknik Özellikleri :

  • Üretim ölçüleri : 100cm x 100cm
  • Üretim kalınlıkları : 4cm
  • Küf ve nemden etkilenmez.
  • Yoğunluk 70kg/m3
  • Gözeneklik %45
  • Isı iletkenlik kat sayısı : 0,035 W / mK
  • Sıcaklık dayanımı : °C -+ 100 °C
  • Ses yutma katsayısı : ?= 0,30 – 1,12.

Akustik Yanmaz Spesiyal Kullanım Alanları :

Yanmaz Spesiyal Süngerler yanmaya karşı dayanıklı olduğundan dolayı geniş bir kullanım alanı vardır. İnşaat sektöründe, otomotiv alanında, sanayi alanında, jeneratör odalarında, Stüdyo odalarında, Discolarda, Düğün salonlarında, Konferans salonlarında, Ofislerde, Sinema Salonlarında kullanılır.

SPECİAL YANMAZ SÜNGER M2 FİYATI
SPECİAL SES YALITIM SÜNGERİ

Akustik Yanmaz Spesiyal Sünger

Akustik Special Sünger; Özel olarak imal edilen akustik ses yalıtım ve ses izolasyonu süngerlerine denir. Akustik Sipecial Süngerler Yanmaya Karşı Yüksek Direnç Sağlar. Esnektir ve kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Spesiyal sünger Piramit Süngerlere %20 daha fazla ses yutumu sağlar. Sipesyel Akustik Sünger formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan Yanmaz Ses Yalıtım Süngeri malzemeleridir.

Akustik Special Sünger epdm ses bariyeri ile birlikte kullanıldığında yüksek ses yutumu sağlar. Sesleri yüksek düzeyde geçiş kaybına uğratır. Yankılanma yalıtımı sağlar. Kendinden yapışkanlı olarak elde edilebilir.

YANMAZ SPECİAL SUNGER FİYATLARI
YANMAZ SPECİAL SÜNGERİ
DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA