Kesik Piramit Sünger

Kesik piramit sünger, açık gözenekleri olan, poliüretandan üretilen, akustik yetenek kazandırılmış bir ses yalıtım sünger çeşitidir. Dekoratif amaçlı üretilmiş akustik ürünler grubundadır.

KESİK SÜNGER SES YALITIM SÜNGER
KESİK AKUSTİK SÜNGER

Diğer akustik süngerler gibi kesik piramit süngerler de uygulandığı ortamdaki akustiği düzenlemek için kullanılmaktadır. Kesik piramit sünger akustik izolasyon, ses düzenleme ve yankı yalıtımı çözümlerinde kullanılır. Kesik piramit diye adlandırılan poliüretan köpükten üretimi sağlanan akustik çözümleme amacıyla uygulanan bir ses yalıtım süngeridir.

Kesik Piramit Sünger Teknik Özellikleri : 

  • Poliüretan Özellikli
  • Yoğunluk 50 DNS
  • Boyutları : 50 cm x 50 cm
  • Kalınlıklar : 40 mm.
  • Yanmazlık : Var
  • Kenar detayı düz ve güçlendirilmiş.

Kesik Piramit Sünger Kullanım Alanları :

Stüdyo, ses kayıt odası, müzik odası, bateri odası, piyano odası, reji odası, enstrüman – çalgı odası, konser salonu, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu, atış poligonu

KESİK SÜNGER AKUSTİK SES YALITIM SÜNGER M2 FİYATI
KESİK SÜNGER SES YALITIM M2 FİYATLARI

Kesik piramit formunda üretilen bu sünger özel olarak poliüretan köpükten elde edilen süngerin yüzey kısmına tasarımı yapılmış akustik bir malzemedir. Yoğunluğu 50 dansite, boyutları 50 cm x 50 cm, kalınlık 40 mm ve rengi siyah olarak imal edilmektedir.

Kesik Piramit Sünger

Akustik Kesik Piramit Süngerler küflenme, koku ve nemden etkilenmez şekilde üretilmektedir. Kullanımı kolay ve esnek olan bu süngerler uygulandığı ortamda yankı ve eko gibi ses problemlerine karşı çözüm sağlamaktadır. Akustik Kesik Piramit süngerler yüksek ses yutumu sayesinde ses yalıtımı gerek her türlü ortamda kullanılabilmektedir. Solid bazlı aks rapid yapıştırıcı yardımı ile uygulanabilmektedirler.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA