Akustik Paneller

Akustik Paneller

Akustik paneller mevcut mekanda oluşan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması neticesinde rezonansa girmesini önleyici ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren dekoratif akustik panellerdir. Akustik paneller kumaş kaplı ve ahşap paneller olmak üzere 2 çeşittir.Kaliteli kumaş üst katman, panelleri dekoratif ve şık hale getirmektedir. Yüksek yoğunluklu taş yünü levhadan yapılma iç yapı ise yangın dayanımı ve ses yalıtımı özellikleri barındırmaktadır.Akustik paneller, iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çekebilmektedir.

Akustik Tavan Panelleri

Akustik tavan panellerin kapladığı alan yankılanmayı ve ses sorunlarını en aza indirir. %100 ses yalıtımı sağlayan akustik tavan, antibakteriyel ve homojendir. 95kg cam yünü istenilen renkte homojen boya ile kaplanır. Sırt cam tül ile kaplıdır. Alçak tavanlarda minimum alan kaybına sahiptir ve mükemmel akustik performansa sahiptir, bu nedenle mekanınız için akustik bir çözüm sağlayabilir. Çevresel akustik sağlar. Gerektiğinde düz askılı model T-24 braketine asılabilir. Akustik panellerimiz, odadaki hemen hemen her akustik düzenlemede kullanılabilir. Panellerimiz kolay emilir, duvar ve tavanlara kolaylıkla monte edilebilir. Yüksek emiciliği ve dekoratif tasarımı sayesinde en başarılı modellerimiz arasındadır.

Akustik Duvar Panelleri

Kumaşla kaplanmış akustik paneller, birçok farklı oda tipi için ses emilimi ve gürültü kontrolü için mükemmel bir çözümdür. Paneller kamusal veya özel alanlarda kullanım içindir ve gereksinimlerinize bağlı olarak farklı tipleri vardır. Genel amaçlı akustik duvar panelleri, gerektiğinde özel şekiller, boyutlar, kalınlıklar ve bitimler dahil olmak üzere bireysel proje gereksinimlerine uyacak şekilde üretilmiştir. Kumaş kaplı duvar panelleri, çok amaçlı salonlar, açık plan ofisler, konferans salonları, stüdyolar ve görüşme odaları gibi alanları işlenebilir ortamlara dönüştürmek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Paneller, 80 farklı renkte mevcut yüksek kaliteli akustik kumaşlar ile tamamlanmıştır. Üç standart panel versiyonu sunulmaktadır. Akustik kumaş kaplı duvar panelleri ile dekoratif akustik çözümler sunuyoruz.

Akustik Ahşap Paneller

Akustik ahşap paneller, güçlü ses emme performansı, dayanıklılığı ve zarif görünümü ile akustik ve estetik ihtiyaçlarınızı karşılar. Asma tavan, bölme duvar ve duvar kaplama uygulamalarında kullanılan bu paneller, gürültü azaltma ve yankılanma kontrolü için iyi bir seçenektir.

Çok çeşitli ebatlarda, şekillerde ve renklerde üretilebilen akustik paneller, ortamınıza göre belirgin bir biçimde etkili ses kontrolü oluşmasına olanak tanır. Akustik ahşap paneller, asma tavan, bölme duvar ve duvar giydirme uygulamalarında sıkça kullanılır. Uzun ömürlü, darbeye dayanıklı, çevre dostu bir ürün olması sebebiyle kullanımı oldukça yaygındır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA