Bariyerli Süngerpan

Bariyerli Süngerpan, ses izolasyon malzemelerinin en etkili malzemesidir. Hem süngerpan hem de epdm bariyer ile birlikte kullanılan malzeme ses yalıtımını en iyi şekilde yapmaktadır.

KUSTİK BARİYERLİ SÜNGERPAN FİYATLARI
BARİYER SÜNGERPAN M2 FİYATLARI

Bariyerli Süngerpan Teknik Özellikleri : 

  • Yüksek ses yalıtım performansına sahiptir.
  • Diğer ses yalıtım malzemeleri ile birlikte kullanılabilir.
  • %80 / %90 Ses yalıtımı sağlar.
  • Yüksek yoğunluğa sahiptir.
  • 70 mm kalınlık
  • Plaka Boyutu 100 cm x 100 cm

Bariyerli Süngerpan Kullanım Alanları :

Ses Kayıt Stüdyoları, Test Kayıt Odaları, Odyo Kabinleri, Müzik Odaları, Makine Daireleri, Server Odaları, Tekne Motorları, Motor Odaları, Klima Santralleri, Jeneratör Odaları, Eğlence Merkezleri, Reji Odaları, Havaalanlarında, Sinema Salonlarında kullanılır.

SES YALITIM BARİYERLİ SÜNGERPAN
BARİYERLİ SÜNGERPAN

Bariyerli Süngerpan

Normal süngerleri küçük parçalara ayırmayı ve ardından bunları sıkıca yeniden bağlamayı içeren yüksek yoğunluklu, ses geçirmez bir süngerdir. Akustik ve ses yalıtımı uygulamalarında en çok kullanılan ses izolasyon süngeridir.

Bariyer dediğimiz malzeme kauçuk hammadeli ağır kurşun bariyer (pvc) dir.Bu malzeme tek başına uygulanamaz ancak güçlü bir ses izolasyonu sağlayan akustik izolasyon ürünüdür.10 mm – 70 mm arası kalınlıklarda ve 110 dns – 180 dns arası yoğunluklarda üretilmektedir. Diğer ses yalıtım malzemelerinin yetersiz kaldığı alanlarda bariyerli süngerpan kullanılmaktadır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA