3D Akustik Duvar Paneli

3D Akustik Duvar Paneli, akustik malzemeler arasında en çok bilinen ve son zamanlarda modern tasarımların inşa edilmesi için en sık kullanılan dekoratif ürünlerden biridir.

3D DUVAR PANEL FİYATLARI
3D DUVAR PANEL RENKLERİ

3D Akustik Duvar Paneli

Mekânların şık ve aynı zamanda seslere karşı dayanıklı kalabilmesi için ortamlarda yapılması gereken ince işlemleri yapmak gerekiyor. Akustik duvar panelleri; modelleri, renkleri ve tasarım seçenekleriyle ses yalıtımı dünyasında son zamanların kendinden en çok söz ettiren ve tercih edilen modellerini sunmaktadır. 3D Akustik Duvar Paneli, ortamlarda yankı, çınlama, rahatsız edici gürültülerin yok edilmesinde etkili olduğu gibi sunduğu mimari tasarımı sayesinde mükemmel bir görünüm de mekâna sunmaktadır.

Boya ile güçlendirilen, 95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü ile donatılan 3D akustik duvar panelleri, kullanım alanlarına ve kişinin kendi tercihine bağlı olarak farklı ebatlarda üretilebilmektedir. Şekil ve tasarımlarda müşterinin kendi belirlediği desenlerin de uygulanabildiği akustik duvar panelleri, farklı özelliklere sahip olmalarıyla alanlarda kullanıldıklarında beklentilerden daha fazlasını karşılamaktadır.

3D DUVAR PANELİ
3D-PANEL DUVAR PANELLER

3D Akustik Duvar Paneli uygulaması son derece kolay olan ancak bununla birlikte özen gerektiren bir işlemdir. Firmamızın uzman mühendisleri alanda gerekli incelemeleri yaptıktan sonra gerekli yapıştırıcı ve aparatlar yardımı ile ürünleri uygulamaktadırlar. Kalite ve güvenin adresi ile beklentilerinizi karşılamak ve aradığınızı bulmak için iletişim numaramızdan arayarak firmamıza ulaşabilirsiniz.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA