Jeneratör Odası Ses İzolasyonu

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu

Jeneratör odalarındaki gürültü, ses kirliliği, titreşim, vibrasyon gibi etkenleri ortadan kaldırmak için bu odalara ses izolasyonu ve izolasyonu yapmak zorunda kalırız. Jeneratör odalarında yankı bulan ve engellerden geçerek yayılma sağlayan sesi kesmek için ölçülü bir şekilde ses izolasyon uygulaması şarttır. Bu odalarda Ses izolasyonu kullanmak rahat bir iş ortamında çalışma olanağı sunar. Jeneratör odası için birinci sınıf ürünlerden üretilen malzemeler ile ses izolasyon uygulamaları yapılmaktadır. Mekanik kaynaklı sesleri absorbe edebilen bariyerli akustik süngerler ve ses izolasyon süngerleri (rebonded bondeks süngerpan) sesi yüksek ölçüde engeller.

Jeneratör odası, dairesi veya dış mekanda jeneratörden gelen sesler rahatsız edici olabilir. Günlük yaşantınız ve iş hayatınızda olumsuz yönde gürültüye maruz kalmamak adına jeneratör kabini ses izolasyonu uygulaması yapmaktayız.

Teknolojinin sağladığı konfor yanında ürettiği gürültü kirliliği gibi sorunların üstesinden gelerek sizlerin rahat ve konforlu bir hayat sürebilmeleri için gelişerek çalışmalarımız devam etmektedir. İnsan sağlığı açısından büyük önem taşıyan ses izolasyon uygulamaları ile bu gibi ses problemlerini engelleyebileceksiniz. Ses İzolasyon uygulamaları ile gürültünün ürettiği ses kirliliği ile çevresel ve sağlık problemleri meydana gelmektedir. Buna çözüm olarak ise birinci sınıf ürünlerden üretilen malzemeler ile ses izolasyon uygulamaları yapılmaktadır.