Soğutma Chiller Grubu Ses İzolasyonu

Chiller soğutma grubu ses izolasyonu; soğutma grubundan gelen sesler rahatsız edici olabilir. Günlük yaşantınız ve iş hayatınızda olumsuz yönde gürültüye maruz kalmamak adına soğutma chiller grubu ses yalıtımı uygulamaları yapmaktayız.

SOĞUTMA CHİLLER SES İZOLASYONU
SOĞUTMA CİLLERİ AKUSTİK SES YALITIMI

Önceliğimiz cihazlarda performans düşüklüğüne, verim kaybına ve doğal çalışmasına engel olmadan uygulama işlemlerinin yapılmasıdır. Cihazlar konumu gürültüden rahatsız olan bölgeye uzaklığı ve desibel seviyesi çok önemlidir. Yapılacak chiller soğutma grubu ses yalıtımı, soğutma kulesi ses yalıtımı, klima dış üniteleri ses yalıtımı işlemi bu doğrultuda projelendirilecek dizayn edilecektir. İyi, kaliteli ve doğru miktarda ses yalıtımı ve ses izolasyonu malzemeleri kullanarak rahatsız edici sesleri en yüksek oranda engelleyebilirsiniz. Ses frekansının çok yoğun olduğu alanlar için üstün performans sağlayabilecek ses yalıtım süngeri ve ses yalıtım malzemeleri kullanılır.

Soğutma Chiller Grubu Ses Yalıtımı

Soğutma chiller grubunda önceliğimiz cihazlarda performans düşüklüğüne ve verim kaybına engel olmadan ses izolasyonu yapmaktır. Günlük yaşantınızı ve iş hayatınızda gürültüye maruz kalmamak adına chiller grubuna ses yalıtımı yapmaktayız.

SOĞUTMA CHİLLER SES YALITIMI
SOĞUTMA CİLLER SES İZOLASYONU

İnsan sağlığını ve konforunu olumsuz yönde etkileyen gürültü, işitme ve hasarlarının yanı sıra, vücutta kan basıncının artması ve kasların istem dışı kasılması, sinirlilik gibi sorunlara zemin hazırlar. Hem çalışanlarınızın sağlığı hem de verimli iş yapabilmeleri için ses yalıtımı yaptırabilirsiniz.

Chiller makinenize ses yalıtımı yapmak isterseniz sizin için süper performanslı ses yalıtım malzemelerimiz mevcuttur. Ağır bariyerli süngerler, akustik süngerler, epdm bariyerli sünger gibi bir çok ses yalıtım ürünlerini sizlere önerebiliriz. Detaylı bilgi için arayınız.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA