Basotect Labirent Sünger

Akustik Basotect labirent sünger, Melamin köpükten yüzeyi labirent şeklinde üretilir. Orta ve yüksek frekanslı sesler için ideal bir akustik süngerdir.

AKUSTİK BASOTECT LABİRENT SÜNGERİ
AKUSTİK BASOTECT LABİRENT SÜNGERLER

Akustik Basotect Labirent Sünger

Yüzeyi açık gözenekler bulunur. Bu sayede ses emilimi sağlar. Yankı yalıtımı sağlar. Akustik mekanlarda seslerin istenilen seviyeye gelmesini sağlar. 8-11 kg/m³ yoğunluktadır. Anlık 290⁰C uzun süreli 150⁰C’ye kadar ateşe karşı dayanıklıdır. Renkleri gri ve beyaz olarak iki ayrı renkte elde edilebilir. Yüzey formu labirent şeklinde olduğu için, basotect labirent ismini almıştır. Bakteri üretmez bir yapıda, antibakteriyeldir. Yapısında kimyasal madde içermez. Kalitesi birinci sınıf, kalite ve yanmazlık standartlarına uygundur. Tek başına şiddetli gürültüler ile baş edemez. Labirent süngerin arasına epdm ses bariyeri konularak, bariyerli labirent sünger elde edilir. Bariyerli modeli ile yüksek oranda sesler kesilir.

AKUSTİK BASOTECT LABİRENT SÜNGER M2 FİYAT
RENKLİ BASOTECT LABİRENT SÜNGER M2 FİYATLARI

Farklı ölçülerde sipariş üzerine özel olarak üretilebilir. Ayrıca dilediğiniz renklerde basotect labirent süngeri temin edebilirsiniz. Ses sorunlarını gidermektedir. Hafif yapısı esnek dokusu sayesinde kolayca uygulanabilir. Ayrıca kendinden yapışkanlı olarak temin ederek kendinizde uygulamasını rahatlıkla yapabilirsiniz.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA