Ses Emici Akustik Kumaş

Ses emici akustik kumaş; akustik panellerin yüzeyinde kullanılan ses emici özellikteki kumaştır. İstenilen renklerde üretilir ve panele renk kazandırılır.

KUMAŞ SES EMİCİ M2 FİYATLARI
AKUSTİK KUMAŞ SES YALITIMI

Akustik kumaş, ses düzenleyici panellerin yüzeylerine kaplanmaktadır. Akustik ses düzenlemeyi sağlamak ve panellere renk kazandırarak dekoratiflik elde etmek amacıyla kullanılır. Akustik kumaş kaplı panel, akustik paravan, akustik baffle, akustik yüzer tavan paneli ve masa seperatörünün yüzeylerinde akustik kumaş kullanılmaktadır.

Ses Emici Akustik Kumaş Teknik Özellikleri : 

  • Yüksek yapışkanlık, metal panellerde dahil
  • Yüksek ses emme özelliği
  • Tavan sistemleri önce hazırlanıp, montaj edile bilinir
  • Renk: İstenilen renge göre üretilir.
  • Rasyonel devam işlene bilinir
  • Ham Madde:% 100 Viskon, Cam veya Mineral kullanılmamakta
  • Kalınlık:0.25 mm
  • Gramaj:70 g/m²

Ses Emici Akustik Kumaş Kullanım Alanları :

Tüm çok amaçlı salonlar, call center, çağrı merkezleri, oditoryumlar, ofisler, toplantı odaları, oteller, tiyatrolar, diskolar, sinemalar, restoranlar, kamu binalarında, spor salonları (Akustik panel Halinde)

SES YALITIM KUMAŞ FİYATI
SES EMİCİ AKUSTİK KUMAŞ

Mekanlarda yankılanma gibi ses problemlerini engeller.  Akustik düzeni sağlar. Ortama şık bir görünüm kazandıran dekoratif bir üründür. Kumaş kaplı panel, akustik paravan, masa seperatörü, akustik baffle, yüzer tavan paneli gibi malzemelerin yapımında kullanılır.

Ses Emici Akustik Kumaş

İki çeşitte incelenebilir akustik kumaş Birincisi Ahşap panelin arka yüzüne kullanılacak kumaşlar. İkincisi ise tam tersi ön yüzünde kullanılacak kumaşlar. Bu kumaşlar solmaya ve aşınmaya karşı dayanıklı olarak özel üretilmiştir. Renk ve Model seçenekleri için aşağıdaki bölümü inceleyebilir veya ofislerimizden birini arayabilirsiniz. Çeşitli renklere sahip bu kumaşlar kullanıldıkları yerlerde seslerin düzenlenmesi daha düzgün çıkmasını sağlayan kumaşlardır. Ses emici özelliktedir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA