Akustik Bass Küpü

Akustik Bass Küpleri, düşük frekansta ses yalıtımında etkili olan akustik ürünüdür. Diğer akustik panellerle de birlikte kullanılabilir, bu şekilde daha etkili bir ses yalıtımı sağlayabilirsiniz.

AKUSTİK BASS KÜP
AKUSTİK BASS KÜPÜ

Malzemenin yanmazlık özelliği yoktur. Antrasit standart olmak üzere belirli flok renklerde istenildiği gibi renklendirilebilir. 20cm x 20cm ve 30cm x 30cm ebatlarında üretilir. Dilerseniz yüksek metrajlar için farklı boyutlarda da üretmekteyiz. Uygulaması için uygulanacak kısımlarına çift taraflı bant lamine edilebilir. Onun haricinde sıvı solid bazlı güçlü sünger yapıştırıcılarımız bulunmaktadır. Bu seçeneklerden birini tercih ederek uygulamaları gerçekleştirebilirsiniz.

Akustik Bass Küpü Teknik Özellikleri : 

  • Yoğunluk 30 dns
  • Yanmazlık özelliğine sahiptir.
  • Plaka boyutu 30 cm x 30 cm x 70 cm
  • Minimum sipariş 20 adet
  • Renk siyah

Akustik Bass Küpü Kullanım Alanları :

Bass Küpleri stüdyo, müzik odaları, Sinema Salonları, radyo stüdyoları, Konferans salonları , ofis gibi kullanım alanlarına sahiptir.

BASS KÜP FİYATLARI
AKUSTİK BASS KÜP FİYAT

Akustik Bass Küpü Sünger

Bass Küpü iyi bir ses yutum özelliğine sahiptir. Bass küpleri bulunduğu ortamdaki ses akış ve düzenini sağlar. Yanmaz özelliği yoktur fakat yanmayı geciktirici özelliği mevcuttur.

Bass küpü basslı müzik aletlerinden çıkan bas seslerinin düzenlenmesi için duvarların köşe kısımlarına kaçan ses dalgalarını hapsetmek adına kullanılan küp şeklinde akustik ses yalıtım süngeridir. Düşük frekanslı ama müziğin ses kalitesini bozabilecek bass sesleri için ideal ve yüksek performanslı bir üründür. Diğer akustik süngerler ile beraber uygulanabilmektedir. Seslerin yutumunu sağlaması için yüzeyinde açık gözenekler bulunmaktadır. Sesleri bu gözeneklere hapseder. Ses dalgalarını kontrol altına alınmasını ve düzenlenmesini sağlar.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA