Daire Akustik Ahşap Pan

Daire akustik ahşap pan, çimento ve kavak ağacı liflerinin karıştırılması ile dekoratif bir görünüm kazanmış ses yalıtım malzemesidir.

CELENİT HERAKLİT DAİRE AHŞAP YÜNÜ PANEL
DAİRE DUVAR PANEL M2 FİYATLARI

Akustik ahşap pan yalıtım levhaları, ısı kalkanı görevi görür ve olası yangın esnasında yapıyı korur. Ulusal ve uluslararası standartlara göre yapılan inceleme ve testler sonucunda, çimentolu ahşap yünü yalıtım levhasının alev temasında tutuşmadığı, zorlanmış şartlarda ise alev etkisi ile en az duman oluşturacak şekilde küllü yanma meydana geldiği, alevli damlalar oluşturmadığı, akma yapmadığı, ve yangına tepki sınıfının B1 olduğu tespit edilmiştir.

Daire Akustik Ahşap Pan

Daire ahşap pan akustik ses yalıtım uygulamalarında, ses izolasyonu çalışmalarında duvar ve tavanda kullanılan dekoratif özellikte malzemedir. Toplantı salonu, çağrı merkezi, konferans salonu gibi akustik mekanlarda hatta mekanik ortamlarda da tercih edilir. Özellikle ofis, toplantı salonu gibi mekanlarda kullanılarak iş ortamını daha kaliteli hale getirebilirsiniz.

DAİRE AHŞAP YÜNÜ PANEL M2 FİYATLARI
DAİRE HERAKLİT AHŞAP YÜNÜ PANEL

Akustik malzeme olarak kullanmak gerektiğinde solid bazlı sıvı yapıştırıcı kullanılmalıdır. Rulo fırça ile uygulama yapılacak alana yapıştırıcıyı sürüp ardından malzeme uygulanır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA