Fabrika Ses İzolasyonu

Fabrika Ses izolasyonu,  yüksek sesle çalışan makineler çalışanlara ve çevredekilere ses bakımından rahatsızlık verebilir.

FABRİKA SES İZOLASYON MALZEMELERİ
FABRİKADA SES YALITIM

Çalışma ortamının gürültülü olmaması çalışanlar için daha huzurlu bir çalışma ortamı sağlar ve çalışma performansını, gücünü arttırır. Fabrikalardaki rahatsız eden makine , jeneratör tarzı sesleri engellemek için ses izolasyonu ve ses yalıtımı yapıldığı takdirde, sesin rahatsız veren gürültü ve titreşim gibi etkilerden korunabilirsiniz.

Fabrika Ses Yalıtımı

İyi, kaliteli ve doğru miktarda ses yalıtımı ve ses izolasyonu malzemeleri kullanarak rahatsız edici sesleri en yüksek oranda engelleyebilirsiniz. Ses frekansının çok yoğun olduğu alanlar için üstün performans sağlayabilecek ses yalıtım süngeri ve ses yalıtım malzemeleri kullanılır. Fabrikalar alan olarak büyük ve makine sayısı, personel sayısı fazla olan işletmelerdir. Fabrikalarda çalışan makineler titreşim ve gürültü içeren makinelerdir. Bu makinelerin seslerinden çalışan personelin ve çevredekilerin rahatsız olmaması için fabrikalarda ses izolasyonu önemli bir konudur. Fabrikalarda çalışan makineler yaydıkları titreşim nedeniyle diğer çalışan makinelerde zarar verebilir. Çalışan personeli sağlık açısından etkiler, motivasyonunu düşürür ve iş verimi azalır.

FABRİKA SES YALITIM MALZEMELERİ
FABRİKALAR SES İZOLASYONU

Fabrikalarda ses izolasyonu uygulamamız ve malzeme satışımız mevcuttur. Fabrikalarda süngerpan, akustik sünger, epdm bariyer, bariyerli süngerler, basotect süngerler kullanabilirsiniz. Yanmaz özellikli ürün olması motorun alev alması durumunda tutuşmaz, alev almaz. Ürünlerimiz kalite belgeli ISO ve sertifikalı ürünlerdir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA