Vicoustic Flexi A50 Sünger

Vicoustic Flexi A50 Sünger, orta ve yüksek frekanslar için en iyi performansa sahiptir. Vicoustic Flexi A50 Sünger tasarımı ve çok yönlü kullanımı sayesinde dekoratif olarak da şık bir görüntü sergiler.

AKUSTİK SÜNGER A50
AKUSTİK VİCOUSTİC A50 SÜNGERİ

Kare ve dikdörtgen şeklinde olan akustik panel, ses yalıtım ve izolasyonu için kullanılan kaliteli bir ses izolasyonu malzemesi olup ısıya karşı dayanıklı bir malzemedir. Fiyat performans olarak tercih edilen bir akustik paneldir.

Akustik Vicoustic Flexi Sünger Teknik Özellikleri : 

  • Kalınlıklar 40 mm – 50 mm
  • Yoğunluk 50 dns
  • Yanmazlık özelliğine sahiptir.
  • Boyutu 50 cm x 50 cm
  • Minimum sipariş 1 paket = 5 m2
  • Renk siyah

Akustik Vicoustic Flexi Sünger Kullanım Alanları :

Vicoustic Flexi A50 Süngerler, Kayıt ve yayın stüdyoları, post-prodüksiyon stüdyoları, dinleme odaları, konferans ve telekonferans odaları, oditoryumlar, performans alanları gibi akustik düzenlemeye ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılabilir. Vicoustic Flexi A50 Sünger duvara uygulaması kolay olup solid yapıştırıcısı ve rulo ile istediğiniz yere rahatça uygulayabilirsiniz.

VİCOUSTİC SÜNGER A50
VİCOUSTİC A50 SÜNGERİ

Kullanılan malzemelerin, soğurma yüzeylerinin ve kıvrımların kalınlığının bilimsel veriler ile kombinasyonu özellikle birinci yansımaların soğurulmasında mükemmel sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır. Flexi A50 paneli orta ve yüksek frekanslarda en iyi performansı almanızı sağlayacaktır. Vicoustic flexi a50 paneller, kayıt ve yayın stüdyoları gibi kritik ve hassas odalarda sıklıkla kullanılmaktadırlar.

Vicoustic Flexi A50 Sünger

Vicoustic kare sünger, diğer adı vicoustic flexi panel a50 kare akustik sünger panel, profosyonel ses yalıtımı ve izolasyon sağlayan kaliteli bir akustik malzemedir.Vicoustic Flexi Panel A50 sünger panel, kare kare derzleri bulunan panellerdir, yüksek ve alçak frekanslar için ideal sonuç almanı için tasarlan olup yüksek kalite akustik malzemelerdendir. Avrupada europanel olarak bilinen bu vicoustsic kare süngerler, firmamız tarafından çok uygun fiyatlara adet bazlı satılmaktadır. M1 (NF P 502-94 ve NF P 502-95) Euroclass F (ISO 11925-2:2010) Ürün Klasifikasyonu Euroclass F (ISO 11925-2:2010) Devrim yapan tasarımı ile Flexi a50 panelleri her türlü alanda mükemmel sonuç vermektedirler.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA