Firexpan Ses Yalıtım Süngeri

Firexpan ses yalıtımı sünger; Elastomerik kauçuk köpüğü yalıtım levhaları , ses , titreşim ve ısı yalıtım sistemi profesyonel ürünlerimizdir. Yüksek performanslı akustik ve ses yalıtımı ürünüdür.

FİREXPAN SES YALITIM SÜNGERİ
FİREXPAN SÜNGER KULLANIM ALANLARI

Firex ses yalıtımı süngeri malzemesi uygulaması çok kolay ve işlevseldir. İnşaat, Oto Sanayi ve havalandırma gibi mekanlarınızda kalan yalıtımları ve titreşim giderici olarak %100 performans alacağınız etkili bir üründür. Doğal Kauçuk reçinesinden üretilen bu ürün, elastik yapısının vermiş olduğu avantajla birlikte mükemmel titreşim ve gürültü kontrolü sağlamaktadır. Otomotiv sanayii ve yat marine sektörünün yanı sıra inşaat ses izolasyon ürünleri arasında yerini almaktadır.

Firexpan Ses İzolasyon Süngeri Teknik Özellikler : 

  • Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
  • Fire oranını %2-3′ lere indirir.
  • 100 cm ve 120 cm levha genişliğinde, 7 farklı kalınlık aralığında üretim.
  • Kanallarda oluşan titreşimi sönümlemeye yardımcı olur.
  • Kullanım sıcaklığı -40/+120C aralığındadır.
  • 50 – 60 kg / m3 yoğunluk
  • Isı iletkenlik katsayısı 0,034 W/mK.

Firexpan Ses Yalıtım Süngeri Kullanım Alanları :

Ses Kayıt Stüdyoları, Test Kayıt Odaları, Odyo Kabinleri, Müzik Odaları, Makine Daireleri, Server Odaları, Tekne Motorları, Motor Odaları, Klima Santralleri, Jeneratör Odaları, Eğlence Merkezleri, Reji Odaları, Havaalanlarında, Sinema Salonlarında

FİREXPAN SÜNGER FİYATI
FİREXPAN AKUSTİK SÜNGERİ

Firexpan Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Kauçuk Firexpan Sünger ses izolasyonu ve ses yalıtımı uygulaması için üretilmiş yüksek oranda ses yutum değerine sahip izolasyon malzemesidir. Yapılan ses izolasyonu uygulamalarında duvar veya tavan gibi yüzeylerde kullanılarak ses geçiş kaybı sağlar. Firexpan süngerin kendinden yapışkanlı modeli olduğu için uygulamada kolaylık sağlar. İsterseniz daha uzun ömürlü kullanım için akustik sünger yapıştırıcısı tercih edebilirsiniz.

FİREXPAN SÜNGERLERİ
FİREXPAN SÜNGER M2 FİYATI

Peki bu kauçuk sünger uygulaması nasıl yapılır ? Kendinden yapışkanlı kauçuk süngerin arka yüzeyine lamine edilmiş yapışkanlı bandın kağıdını kaldırıp temiz yüzeye yapıştırmanız yeterli. Sünger yapıştırıcısı kullanmak istiyorsanız sünger yapıştırıcısını malzemenin uygulanacağı bölgeye sürüp ardından süngeri yapıştırıyorsunuz ve böylelikle ses geçişini engellemek adına etkili bir izolasyon gerçekleştiriyorsunuz.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA