Akustik Perde

Akustik Perde; ses yutma özelliği olan, ses yankılanmasını engelleyen ve ses yalıtımı sağlayan perdelerdir. Özel apreli  akustik kumaş altında diğer özel katmanlar kullanılarak yapılır.

AKUSTİK PERDE
AKUSTİK PERDE KUMAŞLARI

Akustik perde ; en iyi yol, bu tür gürültü kirliliğini önlemenin yanı sıra ses tanımayı engellemek ve daha iyi yaşam alanları oluşturmaktır. Akustik ses yalıtım perde, kumaş ve izolasyon malzemeleri kullanırken ve uygularken, uygulanan alanın yapısına bağlı olarak ses iletim genliğini% 40 ila% 85 oranında azaltacaktır.  Zengin renklerin yanı sıra ses dalgalarını kırma ve yansıtmama özelliğine de sahiptir.

AKUSTİK PERDE RENKELRİ
AKUSTİK PERDELER

Akustik Perde Kullanım Alanları :

Akustik Perde; spor salonları, restaurantlar, eğlence mekânları, eğitim tesisleri, çok amaçlı salonlar, müzik kayıt odaları, ofisler, hastaneler, kafeler, toplantı odaları, evlerde ve otellerde kullanıla bilmektedir. Bu kullanım alanlarında dışarıdan gelecek her türlü gürültü ve ses kirliliğinin istenmediği, aynı zamanda perdenin kullanılacağı alandaki sesinde dışarıya çıkmasını önlemek için sizlere iyi bir ses yalıtımı ve akustik kontrol sunmaktadır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA