Soundtex Keçe Kumaş

Soundtex keçe kumaş; akustik ahşap panellerin iç kısmında kullanılan bir kumaştır. Akustik ahşap panellerin iç kısmına ısıtılarak monte edilmektedir.

SOUNDTEX KEÇE KUMAŞI
KEÇE KUMAŞ FİYATLARI

Masa seperatörü ve akustik paravanın iç kısmında da kullanılmaktadır. Ses yutum özelliğine sahip olan akustik kaplama malzemesidir. Alev geciktirici özellikte bir kumaştır. Tavanlarda soundtex kullanılmakta olup diğer kumaşlara göre yüksek bir ses yutum katsayısına sahiptir. Soundtex kumaşlar yüksek ses emme özelliği sayesinde daha çok tercih edilen ürünlerden birisi olmaktadır. Soundtex kumaş ve birçok ürünlerimizin satışı mevcut olup ürünlerimiz kalite standartlarına uygun olup ISO belgeleri mevcuttur.

Soundtex Keçe Kumaş Teknik Özellikleri : 

  • Soundtex Akustik Kumaş Ebadları : Soundtex 60 cm ile 180 cm rulo olarak standart boyda satılmaktadır.
  • Soundtex Akustik Kumaş Paket Miktarı : Soundtex rulolar , 60 cm / 60 m² rulo ile 180 cm 324 m² rulo olarak satılır.
  • Soundtex Akustik Kumaş Renkleri : Soundtex kumaş siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart olarak satılır.
  • Soundtex Akustik Kumaş Opsiyonlar : Kendinden yapışkanlıdır, ütü ile yapıştırılır.
  • Ham Madde:% 100 Viskon, Cam veya Mineral kullanılmamakta
  • Kalınlık:0.25 mm

Soundtex Keçe Kumaş Kullanım Alanları :

Okul, Hastane, Otel, Konser salonu, Toplantı salonları, Kongre merkezleri, Stüdyo Odası, Ofis Odası, İşyeri ve Fabrikalar

KEÇE KUMAŞ M2 FİYATLARI
SOUDTEX KEÇE KUMAŞ SES YALITIM KUMAŞI

Soundtex Keçe Kumaş

Soundtex Keçe Kumaş, ahşap panellerin arkasına ısıtılarak monte edilen yapışkanlı ses izolasyon malzemelerinden birisi olan bu malzeme akustik sesi düzenlemek için kullanılan bir ses yalıtım kumaşıdır. Panel yapımında ve akustik kaplamada işe yarayan, yüksek ses yutum kapasitesine sahip olan bu ürün alev geciktirici olarak üretilmektedir. İnşaat mühendisliğine uygun üretilen bu malzeme ahşap panellerin arkasına yapıştırılır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA