Basotect Special Sünger

Basotect special sünger, Melamin adı verilen köpükten elde edilen basotect, yüzeyi special formda üretilir. Basotect special orta ve yüksek frekanslar için ideal bir akustik süngerdir. Ses emici ve yutuculuğu sayesinde ortam akustiği düzenler ve seslerin geçiş kaybına uğramasını sağlar.

AKUSTİK BASOTECT SPECİAL SÜNGERİ
MELAMİN SPECİAL SÜNGERİ

Basotect Special Sünger

Yankı engelleyici bir yapıdadır. Yüzeyindeki açık gözenekler sayesinde sesleri emer. 8-11 kg/m³ yoğunluktadır. Anlık 290⁰C uzun süreli 150⁰C’ye kadar ateşe karşı dayanıklıdır. İki farklı renk seçeneği sunulur. Bunlar gri ve beyaz renkleridir. Melamin denilen köpükten yüzeyi special formda elde edilir. Bakteri üretmez, antibakteriyel bir yapıya sahiptir. Bu neden hastane ve okul gibi hassas mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Üretiminde kimyasal madde kullanılmaz. Birinci sınıf kaliteye sahip olan akustik bir ses yalıtım süngeridir. Yanmazlık kalite sertifikalı ISO belgelidir. Ses problemlerinin giderilmesinde kullanılabilecek en iyi malzemeler arasındadır.

SPECİAL SÜNGER FİYATLARI
BASOTECT SPECİAL SÜNGER M2 FİYATLARI

Gürültü oranının yüksek olduğu ortamlarda bariyerli modeli tercih edilir. İki basotect süngerin arasına epdm ses bariyeri konularak, bariyerli basotect special sünger oluşturulur. Basotect special sünger bariyerli modeli ile istenilen düzeyde ses yalıtım performansı alınabilir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA