Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezi ses yalıtım, kurum ve kuruluşların haberleşmesini sağlayan donanımsal, yazılımsa ve nitelikli iş gücünden yararlanılan bir haberleşme merkezleridir.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı
çağırı merkez ses yalıtım malzemeleri

Çağrı merkezlerinde telefon gibi anlık haberleşme sağlayan bir alandır. Karşı tarafın her dediğini duymak, doğru anlamak için ses önemli bir konudur. Bu alanlarda ses yüksek olursa karşı taraf anlaşılmaz, denilen şeyler doğru anlaşılmayıp doğru çözüm verilememektedir. Bu ortamlarda ses yalıtımı gerekli olup iş verimliliğinin ve ses kalitesinin artmasına yardımcı olmaktadır. Ses yalıtımının çağrı merkezlerinde sağlanmasıyla karşı taraf doğru bir şekilde anlaşılır ve çözüm sunulabilmektedir.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezlerinde tercih edilen ses yalıtım ürünlerinden biriside masa seperatörleridir. Hızlı ve kolay montajı sayesinde problem yaratabilecek sesleri ortadan kaldırabilir, daha verimli bir çalışma ortamı sağlayabilirsiniz. Masa seperatörlerinde kullandığımız özel ses yutucu kumaşlar sayesinde ortamda oluşabilecek sesleri minimum seviyeye indirir. Masa seperatörleri sayesinde ortamda çıkabilecek seslerin karşı tarafa gitmesini önlemektedir. Masa seperatörleri renk çeşitleri bulunmasıyla beraber kullandığınız masalara renk katar ortama canlılık katabilirsiniz. Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun ISO belgeleri mevcuttur.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı; Çağrı merkezine özel çağrı merkezi ses yalıtımı ortam akustiğinde ses düzeyini mümkün mertebe en aza indiren ses yalıtım malzemeleriyle sağlanmaktadır. En çok ses izolasyonuna ihtiyaç duyulan çağrı merkezinde dış ortam seslerinde izole edilmiş bir mekan yaratılması şarttır.

çağırı merkezlerde ses izolasyonu
çağırı merkez ses yalıtım malzeme fiyatları

Firmanın yararına olacak ses yalıtım uygulaması ile çalışanlar rahat ve huzurlu bir ortamda müşterilerle irtibat kurabileceklerdir. Kurumsal veya kobi firma ofislerinde ofis bölme sistemleriyle çalışanların yerleri ayrılsa da ortama gelen dış sesler veya iç ortamda yapılan konuşmalara diğer çalışanların verimliliğini olumsuz etkileyebilecektir. Çağrı merkezi ses yalıtımı yapılırken hem akustik açısından hem de izolasyon açısından tekno sünger tercih edilmesi faydanıza olacaktır. Çağrı merkezlerinde oluşabilecek ses karışıklığı hem çalışanı hem de telefonun diğer ucunda müşteriyi rahatsız edecek boyutlara ulaşacaktır. Tekno süngerler sayesinde ses izolesi ideal seviyelere indirilerek ses karışıklığının önlenmesi sağlanabilmektedir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA