Yanmaz Yumurta Sünger

Yanmaz yumurta süngeri; mükemmel etkili ses emilim özelliği sayesinde, ortamdaki sesin dengeli bir biçin de ses emilimini sağlar. Ortamdaki akustiği sağlayarak yankılan dengesini sağlar.

YUMURTA SES YALITIM SÜNGERİ
SES YALITIM SÜNGERİ YUMURTA

Yanmaz yumurta sünger, alevlere ve yüksek ısıya dayanıklı bir malzeme olup kullanım alanları bakımından oldukça geniş yelpazeye hitap etmektedir. Müzik odalarında, stüdyolarda, eğlence mekanlarında ve diğer ses akustiği düzenlemesi yapılması gereken tüm alanlarda kullanıma açık bir üründür.

Akustik Yanmaz Yumurta Sünger Teknik Özellikleri : 

  • retim ölçüleri : 100cm x 100cm
  • Üretim kalınlıkları : 2cm / 3cm / 4cm / 5cm
  • Küf ve nemden etkilenmez.
  • Yoğunluk 70kg/m3
  • Gözeneklik %45
  • Isı iletkenlik kat sayısı : 0,035 W / mK
  • Sıcaklık dayanımı : °C -+ 100 °C
  • Ses yutma katsayısı : ?= 0,30 – 1,12.

Akustik Yanmaz Yumurta Kullanım Alanları :

Ofis Ses Yalıtımı, iş yerleri Ses Yalıtımı, çağrı merkezi Ses Yalıtımı, evlerde Ses Yalıtımı, toplantı salonu Ses Yalıtımı, sinema salonu Ses Yalıtımı, ev sinema odası Ses Yalıtımı, konser salonu Ses Yalıtımı, stüdyo ses kayıt odası Ses Yalıtımı, müzik odası Ses Yalıtımı, reji odası Ses Yalıtımı, radyo stüdyosu Ses Yalıtımı.

YANMAZ YUMURTA SÜNGERLERİ
SES YALITIM AKUSTİK YUMURTA SÜNGERİ

Yanmaz Yumurta Sünger

Ses yalıtım süngerleri arasında en sık tercih edilen ve kullanılmasıyla büyük etkiler gösteren yanmaz yumurta sünger, mükemmel performansı sayesinde dışarıdaki ve içerideki seslerin birbirine karışmasını engeller. Olası bir yangın durumunda alev almaz özelliğe sahip olan süngerler, yangının boyutunu daha küçük hacme getirerek alan sahibini ve alandakileri korumaya alır. 100×100 cm. boyutlarında üretilen yanmaz yumurta sünger sayesinde beklentilerinizi en yüksek seviyeden elde edebilirsiniz. Özel fırınlarda yüksek derecelerde reaksiyondan geçirilerek yanmazlık özelliği kazandıran etkili bir üründür. Ayrıca dış yüzeyine ince homojen film tabakası kaplanarak yağ çekme özelliği ortadan kaldırılmıştır.

SES YALITIM SÜNGERİ YUMURTA M2 FİYATLARI
AKUSTİK SES YALITM YUMURTA SÜNGERİ M2 FİYAT
DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA