Yanmaz Piramit Sünger

Yanmaz piramit sünger; akustik yanmaz köpük formunda olup açık gözenekli efor poliüretan bazlı akustik malzemelerdir.

PİRAMİT SÜNGERİ
AKUSTİK SES YALITIM PİRAMİT M2 FİYATLARI

Ses emilim ve akustiği düzenlemekte kullanılan akustik yanmaz piramit süngerler, genelde akustik düzenlemede ve ses yalıtımı ve izolasyonu uygulamalarında oldukça sık kullanılır. Piramit formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım ürünüdür. Esnektir ve kolay uygulanmaktadır. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilmektedir. Piramit sünger akustik düzenleme işlerinde kullanılan uygun fiyatı ve güzel görünüşü ile sektörün vazgeçilemez bir ürünü olmuştur.

 

Akustik Yanmaz Piramit Sünger Teknik Özellikleri : 

  • Ürün Tipi Poliüretan Piramit Sünger
  • Plaka Boyutu 100 x100 cm 200×200 cm
  • Paket 10 adet
  • Kalınlık 40 mm 50mm 70mm özel kesim mümkündür.
  • Renk Siyah ( koyu andazit gri ) ve beyaz standart, renkli üretimi mümkündür
  • Yoğunluk 50 ile 60 Kğ / M³ densite yoğunluktadır. Ancak istenilen farklı yoğunluklarda üretim mümkündür.
  • Sıcaklık Dayanımı Alev almaz sertifikalıdır
  • Yapışkanlık İsteğe Göre Fiyat Değişir

Akustik Yanmaz Piramit Sünger Kullanım Alanları :

Ofis Ses Yalıtımı, iş yerleri Ses Yalıtımı, çağrı merkezi Ses Yalıtımı, evlerde Ses Yalıtımı, toplantı salonu Ses Yalıtımı, sinema salonu Ses Yalıtımı, ev sinema odası Ses Yalıtımı, konser salonu Ses Yalıtımı, stüdyo ses kayıt odası Ses Yalıtımı, müzik odası Ses Yalıtımı, reji odası Ses Yalıtımı, radyo stüdyosu Ses Yalıtımı.

AKUSTİK PİRAMİR SÜNGERİ
PİRAMİT SÜNGER M2 FİYAT

Yanmaz Piramit Sünger

Piramit sünger düğün ve konferans salonları, sinema salonları, müzik odaları, stüdyolar, eğlence ortamları, atış poligonları ve daha birçok yerde kullanılan yanmaz piramit süngerler, ortamdaki sesin dengeli bir şekilde emilimini sağlayarak ses yalıtımı sağlamaktadır. İç mekanın dış seslerden etkilenmemesini de sağlayan yanmaz piramit süngerler, kaliteli hammaddelerle ve ileri teknoloji uygulamalarla imal edilirler. Açık gözenekleri sayesinde yüksek kapasitede ses yutma özellikleri vardır.

SES YALITIM SÜNGERİ
SES İZOLASYON PİRAMİT SÜNGER

Mineral bazlı yanmaz eklentiler açık gözenekli imal edilen poliüretan malzemelerden üretilmiş olan yanmaz piramit süngerler, ateşe ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdırlar. Herhangi bir yangın anında damlacık oluşmasını engellerler, erime göstermez ve bu sayede yangının bulunduğu yerin önünde bir set görevi üstlenerek yangının dağılmasını önlerler. Akustik piramit süngerler kategorisinde yer alan ve üçgen piramide benzeyen görünüşü nedeniyle bu ismi alan yanmaz piramit süngerlerin farklı renk seçenekleri mevcuttur. Esnek oluşu ve kolay uygulanabilir özelliğiyle ve farklı renk seçenekleriyle her mekana kolaylıkla uyum sağlayabilir ve uygulandığı mekana estetik bir görünüm kazandırabilir. Bu nedenlerle hemen her mekanda tercih edilmektedir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA