Rebonded Ses Yalıtım Süngeri

Rebounded ses yalıtım süngeri; fire süngerlerin kırpılarak geri dönüşümünden oluşan REBOUNDED yüksek yoğunluğu sayesinde uygulama yapılan alanda iyi bir ses emilim özelliğine sahip ve belli miktarda titreşim sönümleme özelliği vardır. Bir ortamdaki gürültü akışını engellemek için zeminlere ses izolasyonu yapılabildiği gibi, duvar ve tavanlarda ses yalıtımı yapılabiliyor.

REBOUNDED BONDEX SÜNGER M2 FİYATLARI
REBOUNDED BONDEX SÜNGER FİYATI

Yüksek ses frekansının bulunduğu ortamlarda rebonded bondeks süngerpan tercih edebilirsiniz. Süngerpanın ağır epdm bariyer ile lamine edilmiş modeli olan daha yüksek sesler için üretilen bariyerli süngerpanda duvar, zemin ve tavanda kullanılabilir.

Rebounded Ses Yalıtım Süngeri Teknik Özellikler :

  • Yüksek yoğun ses kesici üstün performanslı süngerdir.
  • İki duvar arasında ara eleman olarak kullanılabilir.
  • Farklı boyutlarda ve kalınlıkta üretimi vardır.
  • Mekanlarınızdaki sesin yayılma kontrolünü sağlar.
  • Ses Seviyesinde 6dB iyileştirme.

Rebounded Ses Yalıtım Süngeri Kullanım Alanları :

Stüdyo Odaları, Prova Odaları, Disco Barlarda, Müzik Odaları, Düğün Salonları, Jeneratör Odaları, Dublaj Odaları,  Atış Poligonları, Tiyatro Salonları, Konferans Salonları, Ofislerde, Makine Dairelerinde, Havaalanlarında, Sinema Salonlarında

REBOUNDED SES YALITIM SÜNGERİ
REBONDED BONDEX SES YALITM KALZEMELERİ

Akustik ses yalıtımı, ses izolasyonu uygulamasıdır. Stüdyo, Prova Odası, Müzik Odası, Ses Kayıt Odası, Dublaj Odası gibi çalışma mekanlarınızda yapılan izolasyon malzemesi için etkili bir üründür. Akustik izolasyon uygulamalarında genellikle akustik süngerler ve akustik paneller kullanılmaktadır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA