Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

Epdm ağır ses yalıtım bariyer, ürünleri, bir titreşim kaynağından yayılan darbe ve yapı kaynaklı sesleri düşürerek mükemmel bir akustik ve ses emilim performansı sağlar. Bu Ağır Ses Yalıtım Bariyeri malzemeleri, yaygın olarak otomotiv sektöründe iç trim malzemeleri olarak örneğin taban halılarının altında , motor izolasyon kompartımanında kullanılır.

BARİYER M2 FİYATLARI
Ağır Ses Bariyeri Fiyatları

Ağır Ses Yalıtım Bariyeri

İnşaat sektöründe projelerde tavan, zemin ve duvar yalıtım elemanları olarak çok yaygın kullanılmaktadır. Ses yalıtım süngeri ile birlikte de kullanılır. İki akustik veya ses kesici izolasyon süngerinin arasına uygulanır veya tek başına duvara solid yapıştırıcı ile uygulanmaktadır. Makine daireleri, Jeneratör Odaları, hidrofor odaları gibi gürültünün engellenmesi gereken mekanlarınızda kullanabilirsiniz.

Epdm Kauçuk Ses Bariyeri yoğun ses temposunun kesilmesi istenilen alanlarda süngerler arasına uygulanan ses yalıtım malzemeleridir. Sesin direk kesilmesi isteniyorsa epdm ağır kurşun bariyeri kullanılabilmektedir. Akustik Süngerler ile birlikte uygulanabilen epdm bariyerleri mükemmel akustik performans ve dayanıklılık sağlamaktadır. Genellikle çok güçlü seslerin kesilmesi için kullanılmaktadırlar.

Ağır Ses Yalıtım Bariyeri Kullanım Alanları : 

Havalandırma kanalları, mekanik daireler, jeneratör, kompresör kabinleri, alçıpan arası, duvarlar, fazla yer kaplamasını istemediğiniz ses yalıtım işlerinizde çift alçıpan levha arasına kullanımı uygundur. Bu malzemeler, yaygın olarak otomotiv sektöründe iç trim malzemeleri olarak örneğin taban halılarının altında , motor izolasyon kompartımanında kullanılır. Ayrıca İnşaat sektöründe projelerde zemin ve duvar yalıtım elemanları olarak çok yaygın kullanılmaktadır.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA