Kanopi Tavan Paneli

Kanopi tavan paneli; Ses yutucu & emici akustik panelleri soğurucu yalıtım malzemesi ile doldurarak vede akustik kumaşlar ile kaplanarak yapılan dikdörtgen pano asma tavan panelleridir. Kanopi panel dışı kumaş ile kaplı içi ise camyünü olan akustik panellerdir.

AKUSTİK KANOPİ TAVAN PANELİ
KANOPİ PANEL FİYATI

Akustik Kanopi Tavan Paneli

Ses geçişini engellemek amaçlı üretilen ve ses dalgalarını emen eko ve yankıyı yok eden bu kanopi paneller yüksek performanslarda ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar. Kanopi paneller sadece ses yalıtımda değil dekoratif olduğundan dolayı dekorasyonda kullanılmaktadır. Ses emme katsayısı olan kanopi paneller küflenme ve koku yapmaz şekilde üretilmektedir.

KANOPİ TAVAN FİYATI
KANOPİ TAVAN PANELİ

Kanopi panellerin dış yüzeyi akustik kumaş ile kapladığından dolayı farklı renk seçenekleri de sunmaktadır. Bunun dışında kaplı olan akustik kumaş yanmaz özellikte ve tüylenme yapmaz bir şekilde üretilmektedir. Kanopi paneller tavanlarda kullanılmaktadır ve kullanım alanları ise müzik odası, reji , çağrı merkezi, yemekhane, stüdyo, müzik odası gibi yüksek tavan olan ve ses yalıtımı gereken her yerde kullanılabilmektedir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA