Akustik Asma Tavan Panelleri

Akustik asma tavan panelleri; iç mekan akustiği iyileştirilmesinde kullanılabilir. Yangın dayanım seviyesi yüksek olan bu ürünler neme karşı dayanıklıdır.

Akustik Asma Tavan Panelleri

 

Ortamda yankılanmayı azaltarak konfor sağlar. Dekoratif görünüm ve ses yutma performansını tek bir formda sağlar. T-24 taşıma sistemi kullanılarak istenilen aks mesafesi ile yerleştirilebilir. Özellikle sinema salonları, konferans salonları, ofisler ve hastaneler için tavan yüzeyinden yansıyan sesin sönümlenmesinde etkili ürünlerdir. İnsan sağlığı açısından bir tehlike barınmamakla beraber yemekhanelerde akustik yalıtım sağlanması amacıyla kullanılabilir. Tavan sistemlerinde açık tesisatlarına gizlenmesi amaçlı uygulanabilmektedir.

METAL ASMA TAVAN PANELLER

Metal Asma Tavan Panelleri


Metal asma tavan; tavana istenilen yükseklikte uygulanabilir. Bu fonksiyona sahip metal asma tavan, çok yüksek ve gerekli derinlikte monte edilebilen tek üründür.
taş yunu asma tavan panelleri

Taş Yünü Asma Tavan Panelleri


Taş yünü asma tavan; sesi yalıtma özelliğine sahiptir. Böylece mekandaki sesleri netleştirir. yangın gibi durumlarda ateşe dayanıklılığı sağlayan maddeler içerir.
DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA