Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik kumaş kaplı panellerin, ön ve arka yüzeyi cam tülü kaplı yüksek yoğunluktaki levhanın görünür yüzeyi ve güçlendirilmiş tüm kenarları değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır.

KUMAŞ KAPLI DUVAR RENKLİ PANEL FİYATLARI
KUMAŞ KAPLI DUVAR PANELLERİ

Akustik Kumaş kullanılan panellerde uluslararası sertifikalı kumaşlar akustik kumaş kaplı panellerde kullanılmaktadır. Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özelliği olan kumaşlar aşınmaya, yanmaya ve solmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstediğiniz renk ve ölçülerde temin edebilirsiniz. 20 mm ve 30 mm kalınlıklarında yapılmaktadır.

Akustik Kumaş Kaplı Panel’in Teknik Özellikleri : 

  • Nem dayanımı %95
  • Ses Yutma 1 NRC
  • Ağırlık 4kg/m2
  • İstenilen renklerde üretilmektedir.
  • Yanmazlık formunda üretilen kumaşlar.
  • Kenar detayı düz ve güçlendirilmiş.

Akustik Kumaş Kaplı Panel’in Kullanım Alanları : 

Ofis, iş yerleri, çağrı merkezi, evlerde, toplantı salonu, sinema salonu, ev sinema odası, konser salonu, stüdyo ses kayıt odası, müzik odası, reji odası, radyo stüdyosu gibi mekânlarda kullanılır.

KUMAŞ KAPLI DUVAR PANELİ
KUMAŞ KAPLI PANEL

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya, yanmaya karşı dayanıklı malzemeden özel olarak işlenmiştir. Kenar büküm yerleri arka yüzeye 3-5 cm dönmektedir. Ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlayan toplantı salonları, müzik odaları ve stüdyolar gibi bir çok mekanlarda kullanılan paneller vardır. İki tür ses yalıtım paneli mevcuttur ahşap ve kumaş kaplı olanlar. Kullanılan ortamda daha iyi ses performans almak adına uygulanırlar ve mekana göre dekor açısından renkli katmaktadır. İstenilen renkte kumaş kaplama yaptırabilirsiniz.

KUMAŞ KAPLI PANELLER
KUMAŞ KAPLI PANEL
DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA