Disco & Bar Ses Yalıtımı

Disco ve bar ses yalıtımı; eğlence mekanlarının karşılaşılan en büyük sorunlarından birisi de dengesiz ses sorunu ve gürültü kirliliğidir.

DİSC AKSUTİK SES İZOLASYONU
BAR DİSC AKUSTİK SES İZOLASYONU

Disco ve bar ses yalıtımı yapılmadığı takdirde, iç mekanlarda oluşan ses, dışarıdaki ortama aktarılarak çevrede aşırı rahatsızlığa neden olur. Bu da halkın sağlığını tehdit etmektedir. Yasal boyutu da ele alındığında disco – bar ses yalıtımının yapılması zorunludur.

Disco & Bar Ses Yalıtımı

Profesyonel ses yalıtım firmaları gece kulüpleri civarındaki yapıların ses kirliliği yaşamaması için çeşitli uygulamalar yapmaktadır. Gece kulüplerinin ve her türlü eğlence mekanlarının temel sorunlarından birisi olan aşırı gürültü, bariyerli süngerler, yanmaz akustik süngerler gibi elemanlarla çözülebilir, bu sayede mekanların saat 00:00’dan sonra da sesini azaltmaya gerek kalmadan hizmet verebilir

BARDA AKUSTİK DÜZENLEMELER
DİSC BAR AKUSTİK SES YALITIMI

Gece kulüpleri, barlar gibi benzer mekanlarda akustik düzenleme ve ses yalıtımı ihtiyaçları vardır. Yüksek Bas sesi, bağırma sesleri, yüksek sesle müzik arka plandaki uğultu ve tüm kötü seslerden arınmak için ses yalıtımı hizmetlerimizden faydalanın. Kaliteli müzik için kaliteli bir ortam gerekir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA