Akustik Hazır Kabin

Akustik Hazır Kabinler, Epdm ağır bariyerler ile desteklenen özel odalar olarak akustik kabinlerdir. Bu kabinler hazır olup müşterilerin istediği edap, boyut ve malzemeler ile düzenlenip teslim edilir.

AKUSTİK HAZIR KABİNLER
HAZIR KABİN

Akustik Portatif Hazır Kabin

Akustik kabinler dışardan içeriye ya da içeriden dışarıya ses giriş çıkışını engelleyecek şekilde üretilmektedirler. Akustik Kabinler, sesin yalıtımını ve ortamın akustik düzenlemesini sağlarlar.

Akustik kabin içinde ses geçirmez farklı ses yalıtım süngeri ve malzemeleri kullanılarak ses yalıtımı sağlanır. Ses sadece duvarlardan veya katlar arası ses geçişlerinde engellenmez. Evinizde kurmak istediğiniz stüdyo ses kayıt odası için kendinize ait bir köşeniz olsun istiyorsanız akustik kabin tercih edebilirsiniz. Üstelik bu kabinleri ses kaydı yapmaktan ziyade etraftan ses gelmeden ders çalışmak, müzik dinlemek, kitap okumak için bile tercih edebilirsiniz.

SES YALITIM KABİNLERİN FİYATLARI
SES YALITIM HAZIR KABİN M2 FİYATLARI

Sünger yapıştırıcısı veya kendinden yapışkanlı süngerler ile sünger uygulamaları kolaylıkla yapılmaktadır. Evin içine veya stüdyoya hazır kabin sığdırmak zor olabileceğinden portatif akustik kabinlerimizde mevcuttur. Montajı gelip istediğiniz kısımda yapabilmekteyiz. Müzik sektörü ortamlarında yapılan ses yalıtımı uygulamaları için gürültü engelleyici akustik kabinlerin üretimi ve kurulumu konusunda uzunca süre gelen tecrübeye sahip olduğumuz için akustik kabin tasarımları ile birlikte sizlere hizmet sunmaktayız. Including yatay ve dikey sürgülü, tek veya çift kanatlı, menteşeli, manüel veya elektronik çalışmaya uygun olanlar gibi farklı modellerde akustik kabin üretimimiz mevcuttur..

Akustik Kabin Kullanım Alanları : 

Akustik Kabinlerin kullanıldığı alanlar Müzik sektörü, İnşaat sektörü, Hastaneler, Fabrikalarda, Jeneratör Odaları gibi ortamlarda kullanılabilir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA