Basotect Piramit Sünger

Akustik Basotect piramit sünger, akustik sünger fabrikasında üretilen basotect piramit sünger yanmaz melamin sünger çeşitlerindendir. Üstün derecede ses yutma ve yalıtım değerlerine sahip olan ses yalıtım malzemesi hafif ve yanmaz özellikte olmasının yanı sıra alçak ve yüksek frekans seslerde üstün bir performans sergilemektedir.

BASOTECT PİRAMİT SÜNGER
BASOTECT PİRAMİT

Akustik Basotect Piramit Sünger

Nasa ve havacılık sektörü için de geliştirilen basotect piramit sünger melamin malzemesinden üretilen yarı sert ve açık hücreli bir malzemedir. Hafifliği ile benzersiz ses yutma özelliğine sahip ürün inşaat sektöründe sıklıkla tercih edilen özel bir ses yalıtım malzemesidir.

Akustik sünger çeşitleri içerisinde basotect piramit sünger modelinin yanı sıra basotect labirent sünger, basotect yumurta sünger, yanmaz piramit sünger, renkli labirent sünger, bariyerli labirent sünger, bariyerli special sünger ve daha pek çok alternatif seçenek bulunmaktadır.

BASOTECT PİRAMİT M2 FİYATLARI
AKUSTİK BASOTECT PİRAMİT SÜNGERLER

Farklı pek çok mekanda uygulama alanı bulunan basotect piramit sünger çeşidi toplantı, sinema ve konferans salonları, makine, jeneratör ve hidrofor odaları gibi alanlarda hem ortam akustiğini düzenlemekte hem de dış veya iç sesin çevreyi olumsuz denecek derecede etkilemesi önlenmektedir.

DÖŞEMELİK SÜNGERDE KAMPANYA