SES İZOLASYON ÜRÜNLERİ

Anasayfa > Ses İzolasyon Ürünleri

SES YALITIM SÜNGERLERİ

Akustik Ses İzolasyon Süngeri, Ses Emiciliği Olan Süngerlerin Genelde Akustik Sound Eko Ve Yankı Amaçlı Kullanılır . Akustik süngerler ses yalıtımı ve akustik ses düzenlemeleri için kullanılan yanmaz I. sınıf ISO belgeli ürünlerdir. Esnek ve hafif yapısı sayesinde kolay uygulanır. Profil ve piramit gibi farklı kesit yapıları sayesinde artırılmış ses yutuculuk değerlerine sahiptir.Kendinden yapışkanlı tipleri ile kolay uygulama sağlar. Ses yutucu özelliğinin yanı sıra bariyerli tipleri ses geçiş kaybı sağlar. %100 ses yalıtımı sağlamaktadır.
Bariyerli Akustik Sünger

Sesin çok yüksek olduğu motor ve jeneratör daireleri, trenler, gemiler, tırlar, traktörler, otobüsler, kompresörler ve makine etrafının evresinde uygulanmaktadır. Ses Yalıtım özelliğini arttırmak için yumurta, labirent gibi profillerde üretilebilen Firend; ses iletim kaybını (transmission loss) sağlamak amacıyla, ses iletimi engelleyici EPDM ağır bariyerler ile ses yalıtımı sağlanmaktadır.

Bondex Ses Yalıtım Süngeri

Bondex Sünger Ses Yalıtım Malzemesi sesde en etkili emilip değerine sahip bir üründür. Echobone Bondex özellikle Akustik Düzenlemelerde kullanılır. Şap altı uygulamalarında da başarılı yalıtım çözümleri oluşturmaktadır.

Bariyerli Süngerpan

Bariyerli süngerpan ses yalıtım süngerlerinden en etkili olanlarındandır. Yoğunluğu yüksek olan süngerpanların arasına lamine edilen ağır ses bariyeri sayesinde ses kesim oranı arttrılmıştır. Yüksek desibelli seslerin olduğu bölgelerde kullanılır.

Akustik Yanmaz Renkli Süngerler

Yanmaz Renkli Sünger ürünümüz ile mekanlarınıza şık dekor katabilir, ses yalıtımı, akustik ses dağılımı düzeni için de etkili bir üründür.

YANMAZ AKUSTİK SÜNGERLER

Yanmaz Süngerler akustik ses yalıtımı ve düzenlemede kullanılan yanmazlık özellikteki süngerler birinci sınıf malzemelerden üretilmektedirler. Ses yalıtımında kullanılan mükemmel akustik ve ses yalıtım sağlayan akustik düzenleyici bir malzemedir. Yüksek yoğunluktaki akustik yalıtım malzemesi yüksek ısı ve alev temasında erime ve akıcı damlacık oluşturmazlar.
Akustik Yanmaz Piramit Sünger

Piramit formlu süngerler gözenekleri açık ve ses yutma özelliği olan ses yalıtım ürünüdür.Esnektir ve kolay uygulanmaktadır. Malzemeler en iyi standartlara sahip hammaddelerle ileri teknoloji kullanarak üretilmektedir.

Akustik Yumurta Sünger

Akustik Yanmaz Sünger Mükemmel etkili ses emilim özelliği sayesinde, ortamdaki sesin dengeli bir biçinde ses emilimini sağlar.Ortamdaki akustiği sağlayarak yankılan dengesini sağlar.Özel fırınlarda yüksek derecelerde reaksiyondan geçirilerek yanmazlık özelliği kazandıran etkili bir üründür.

Akustik Yanmaz Labirent Sünger

Yanmaz Labirent Sünger yanmazlığın önemli olduğu alanlarda akustik çözüm sağlayan sünger ürünüdür. Yanmaz Labirent Sünger "0" yanmazlık kalitesinde ve uygulandığı alanlarda etkin yer sağlar.

Yanmaz Special Sünger

Yanmaz Spesiyal Sünger, yanmaz özellikte olan ISO belgeli, etkili şekilde ses izolasyonu ve ses yalıtımı yapan ses emici ve akustik düzenleyici ses yalıtım süngeridir.

Kendinden Yapışkanlı Yanmaz Süngerler

Akustik yanmaz süngerler, farklı akustik özelliği kazandırılmış yoğun homojen yapıya sahip, uygulamada size kolaylık sağlayacak kendinden yapışkanlı süngerlerdir.Ayrıca fırınlanma laminasyon işleminden sonra yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı kendinden yapışkanlı akustik köpüktür.

Firexpan ses yalıtım süngeri

Yüksek performanslı akustik ve ses yalıtımı ürünüdür. Firex ses yalıtımı süngeri malzemesi uygulaması çok kolay ve işlevseldir. İnşaat, Oto Sanayi ve havalandırma gibi mekanlarınızda kalan yalıtımları ve titreşim giderici olarak %100 performans alacağınız etkili bir üründür.

Yanmaz Düz ses yalıtım süngeri

Yanmaz Düz Süngerler düz şekilde olan ses yalıtımı ve ses izolasyonunda kullanılan akustik dengeyi ve düzeni sağlayan süngerlerdir. Akustik Düz Süngerler üzerilerinde desen veya şekil bulundurmaz sade bir görünüme sahiptir.

Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger, yangına dayanıklı ses yutucu,ses kesici, gürültü almayan esnek ve yanmaz olup ses izolasyonunu etkili bir şekilde yapan bir yalıtım malzemesidir

AKUSTİK SÜNGERLER

iki tür genel ses çeşidi vardır. Hava ve titreşim oluşumlu sesler ve gürültülerin rahatsızlık oluşturan kısımlarını ses geçiş kaybına uğratmak için duvar, tavan, zemin, parke altı ve şap altında kullanılan farklı ses yalıtım, izolasyon malzemeleri satışlarımız tüm Türkiye' ye vardır. Firmamız tarafından satın aldığınız ürünler yanmaz, sertifikalı ve testleri olan ürünlerdir. Ürün sertifikalarını tarafımızdan teslim alabilirsiniz. Kargo veya ambar yolu ile ses yalıtım ürünlerini tarafınıza göndermekteyiz. Ayrıca bir çok ilde tecrübeli teknik ekibimiz profesyonel uygulama hizmeti sağlamaktadır.
Basstrap Sünger

Basstrap sünger genellikle müzik stüdyolarında kullanılan ve kullanılan bölgedeki ses akustiğini ve izolasyonunu dengeleyen akustik yalıtım ürünüdür.

Akustik Bass Küpü

Bass Küpleri, düşük frekansta ses yalıtımında etkili olan akustik ürünüdür. Diğer akustik panellerle de birlikte kullanılarbilir, bu şekilde daha etkili bir ses yalıtımı sağlayabilirsiniz.

Teknotouch Ses Yalıtım Süngeri

Tekno Touch'ın akustik süngerlerden farkı yanmazlık,ipeksi ve daha esnek olmasıdır.Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur.Görünüşüyle ortama daha güzel görüntü kazandırdığı gibi gereksiz seslerden kurtulduğunuz için çok kullanışlıdır.

Vicoustic Flexi A50 Sünger

Vicoustic Flexi A50 Sünger, orta ve yüksek frekanslar için en iyi performansa sahiptir. Kare ve dikdörtgen şeklinde olan akustik panel, ses yalıtım ve izolasyonu için kullanılan kaliteli bir ses izolasyonu malzemesi olup ısıya karşı dayanıklı bir malzemedir.

Kesik Piramit Sünger

Kullanımı kolay ve esnek olan bu süngerler uygulandığı ortamda yankı ve eko gibi ses problemlerine karşı çözüm sağlamaktadır.Akustik Kesik Piramit süngerler yüksek ses yutumu sayesinde ses yalıtımı gerek her türlü ortamda kullanılabilmektedir.

Zigzag Sünger

Akustik Zigzag Sünger genel kullanım amacı ortamlarda akustik ses düzenlemesi ve yalıtımı sağlamaktır. Mekanlarda dekoratif bir şekilde dizayn edilip kullanılmaktadır. Uygulandığı ortamda göze hoş gelen bir görünüm oluşturmaktadır.

SES YALITIM MALZEMELERİ

iki tür genel ses çeşidi vardır. Hava ve titreşim oluşumlu sesler ve gürültülerin rahatsızlık oluşturan kısımlarını ses geçiş kaybına uğratmak için duvar, tavan, zemin, parke altı ve şap altında kullanılan farklı ses yalıtım, izolasyon malzemeleri satışlarımız tüm Türkiye' ye vardır. Firmamız tarafından satın aldığınız ürünler yanmaz, sertifikalı ve testleri olan ürünlerdir. Ürün sertifikalarını tarafımızdan teslim alabilirsiniz. Kargo veya ambar yolu ile ses yalıtım ürünlerini tarafınıza göndermekteyiz. Ayrıca bir çok ilde tecrübeli teknik ekibimiz profesyonel uygulama hizmeti sağlamaktadır.
Kauçuk Mantar Şilte

Parke, seramik ve daha birçok zemin kaplama malzemesinin altına yürüme kaynaklı ayak ve topuk seslerini önleme amacı ile kullanılmaktadır.

Kauçuk Şilte

Kauçuk Şilte zemin gürültü ve titreşim yalıtımlarında, şap altı, parke altı, döşeme altı ses izolasyonu ve ses yalıtımında kullanılan kauçuk levhadır.

Mantar Şiltesi

Mantar şilteler parke ve şap altında kullanılmak üzere doğal mantardan elde edilen levhalardır. Oluşan ses problemine uygun çözüm için farklı kalınlıklarda tercih edilebilir.

Ağır Ses Yalıtım Bariyerli

Ağır bariyer ürünleri Epdm bazlıdır, özel esnek yapıları sayesinde sesin bir ortamdan diğerine geçişine perdeleme sağlar.Farklı süngerler ile kullanılabildiği gibi tek başına da kullanılabilir.

Kauçuk Tabanlı Halı

Akustik düzenlemede önemli bir malzeme olan Kauçuk tabanlı halılar hem sesleri engellemekte önemli rol oynar hem de yanmaya karşı dayanıklı bir malzemedir.

Ses Geçirmez Akustik Kapı

Akustik ahşap kapılarımız, tekli yada çiftli kanat, kapı kasası, pervazı, menteşesi ve fitili ile bir bütün halinde akustik değeri yakalamaktadır.Bütün kapılar fabrika ortamında üretilmekte olup montaj öncesi kalite kontrolden geçirilmektedir.

Ses Geçirmez Akustik Kabin

Akustik Kabinler, Epdm ağır bariyerler ile desteklenen özel odalar olarak akustik kabinlerdir. Bu kabinler hazır olup müşterilerin istediği edap, boyut ve malzemeler ile düzenlenip teslim edilir.

Ses Yalıtım Bandı

Ses yalıtım bantları, duvarlara uygulanan ve duvarda oluşabilecek ses köprülerini ortadan kaldıran ses izolasyon malzemesidir.Ses yalıtım bandı tek taraflı yada çift taraflı yapışkanlı, kullanım amacına göre yapışkansız olarak kullanılabilir.

Akustik Ses Yalıtım Kumaşı

Akustik panellerin yüzeyinde kullanılan ses emici özellikteki kumaştır. İstenilen renklerde üretilir ve panele renk kazandırılır. Mekanlarda yankılanma gibi ses problemlerini engeller.

Soundtex Kumaş

Akustik ahşap panellerin iç kısmında kullanılan bir kumaştır. Akustik ahşap panellerin iç kısmına ısıtılarak monte edilmektedir. Ses yutum özelliğine sahip olan akustik kaplama malzemesidir.

SES YALITIM PANELLERİ

Mevcut ses dalgalarının duvar yüzeyine çarpması sonrasında sesin rezonansa uğramasını önleyerek sesin net bir şekilde duyulmasına imkan sağlayabilen ve aynı şekilde şık bir dekoratif malzeme olan akustik paneller NRC değerleri 0,90-1.00 arası olup akustik paneller , sıcaklığa karşın sıcaklık dayanıklığı yüksek ürünlerdir.Günümüz iç mekanlarında yüksek performans sağlayarak iletişim kalitesini en üst seviyeye çekebilmektedir. Akustik Kumaş KaplıPanel,Akustik Sarkık Baffle, Akustik Yüzer Tavan Paneli, Akustik Paravan, Akustik Masa Seperatörü gibi ürünleri kullanarak hem ortamın akustiğini sağlarsınız hem de şık bir görüntü sunar.
Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik kumaş kaplı panellerin ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki levhanın görünür yüzeyi ve güçlendirilmiş tüm kenarları değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır.

Sarkık Akustik Baffle

Akustik Baffle Sarkık paneller, dikey olarak kurulan tavandan sarkık bir şekilde duran ses emici bir ses yalıtım ve ses izolasyon ürünüdür. Genellikle ofis ve işyerlerinde kullanılmasına rağmen başka alanlarda da kullanım göstermektedir.

Akustik Tavan Paneli

Yüzer Tavan Panelleri ortamdaki akustiği düzenleyebilen yani, eko, yankı, uğultu gibi ses bozukluklarını istenmeyen sesleri düzenlemede kullanılırlar. Şık görünümü sayesinde ortamınıza dekor açısından farklı bir hava katmakla beraber ses problemlerinide giderecek bir üründür.

Masa Seperatörü

Masa Seperatörleri, genellikle çağrı merkezlerinde , ofis ve işyerlerinde, kalabalık ofis çalışma ortamlarının olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilen akustik seperatör sistemleridir.

Akustik Paravan

Akustik paravanlar, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.

ses yalıtımı